I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 06.03.2022

1. Dziś po każdej Mszy świętej zbiórka przed kościołem na Ukrainę. Tydzień temu na poszkodowanych w nawałnicach zebraliśmy 4882 zł, a w środę popielcową na Ukrainę 3981 zł. Bóg zapłać.

2. We wtorek, 8 marca przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. W tym dniu polecać będziemy za wstawiennictwem Matki Bożej wszystkie kobiety z naszej parafii.

3. VI Pielgrzymka Sołtysów do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu odbędzie się w najbliższą sobotę, 12 marca. O godzinie 11:45 zbiórka pocztów sztandarowych przed Sanktuarium, a godzinie 12:00 Msza święta pod przewodnictwem Ks. Biskupa Damiana Bryla. Dalszy plan na afiszu w kruchcie kościoła.

4. Trwa Wielki Post. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 18:30, gorzkie żale w każdą niedzielę o godz. 10:40. W czasie Wielkiego Postu można składać w kopertach daninę diecezjalną.

5. Rekolekcje Wielkopostne przeżywać będziemy od soboty, 19 marca do poniedziałku 21 marca. Szczegółowy plan rekolekcji podany będzie za tydzień.

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom:  Zdunek, Ćwik, Chudzińska, Chudziński, Szwałek. Za tydzień proszę rodziny: Wyduba, Galewscy, Maciejczyk, Fabisiak, Wiesler.

7. Jest nowy numer „Gościa niedzielnego”.