II NIEDZIELA ADWENTU 4.12.2022

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po każdej Mszy świętej przed kościołem zbiórka na ten cel.

– we wtorek, 6 grudnia – św. Mikołaja, biskupa
    – w środę, 7 grudnia – św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
    – w czwartek, 8 grudnia – Uroczystość Niepokalanego  Poczęcia NMP

3. W najbliższy czwartek, 8 grudnia przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu Msze święte o godz. 9:00, 18:00 i 19:00. W tym dniu obchodzona jest Godzina Łaski od godziny 12:00 – 13:00. Według obietnicy Matki Bożej dzięki modlitwie w tej godzinie otrzymamy wiele łask dla duszy i ciała. W naszej parafii o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja indywidualna do godz. 13:00.

4. Trwa adwent. Roraty w naszej parafii o godzinie 19:00. Dzieci zapraszamy na roraty we wtorki i piątki.

5. Spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się w przyszły poniedziałek 12 grudnia.

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: Walczak, Kiszel, Nowicki, Mazur, Szymczak. Za tydzień proszę rodziny: Kasiuk, Drożdzyński, Dutkiewicz, Bestry i Konowalczyk.

7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: modlitewniki w cenie 10 zł, małe świeczki w cenie 15 zł i opłatki w cenie 5 zł.

8. Jest nowy numer „Opiekuna” i  „Gościa niedzielnego”.