III NIEDZIELA ADWENTU – 12.12.2021

Ogłoszenia parafialne na III niedzielę adwentu

1. Dzisiejsza niedziela to niedziela radości „Gaudete”, która rozpoczyna bezpośredni czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

– w poniedziałek, 13 grudnia – św. Łucji, dziewicy i męczennicy
      – we wtorek, 14 grudnia – św. Jana od Krzyża, kapłana

3. W poniedziałek, 13 grudnia czcicieli Matki Bożej zapraszamy na różaniec fatimski na godz. 18:30.

4. Trwa adwent. Roraty w naszej parafii o godz. 19:00. Dzieci zapraszamy na roraty w środy i piątki.

5. W najbliższy piątek, 17 grudnia obędzie się w naszej parafii spowiedź adwentowa w godzinach: od godz. 9:00 – 10:30 i od 18:00 – 19:30.

6. Za tydzień przed kościołem odbędzie się zbiórka na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę rodzinom: Wawrzyniak, Sitarz, Staniek, Pawlik i Urny. Za tydzień proszę rodziny: Gostek, Talarczyk, Jamry, Gabryelczyk, Perdziak. W adwencie nie kupujemy kwiatów, lecz składamy ofiarę.

8. Są jeszcze do nabycia małe świeczki Caritas i prasa katolicka.