III Niedziela W. Postu – 7.03.2021

III Niedziela W. Postu – 7.03.2021

Życie nie może być targowiskiem próżności, chciwości, kłamstwa i samolubstwa. Nie może być w życiu chrześcijanina gniewu i zawiści, podejrzanych interesów. Nie może zabraknąć udziału w męce Chrystusa i Jego zmartwychwstaniu. Trzeba śmieci wyrzucić – niech wiosna łaski zawita w nasze progi.

  1. Msze św. o g.18.00.
  2. W piątek: Droga Krzyżowa dla dzieci o g.15.30. O g.18.00 dla młodzieży i dorosłych – szczególnie dla mieszkańców Kaczejgórki i Bułakowa. Przyjdą też kandydaci do bierzmowania z tych wiosek, aby przy okazji zapisać się na odnowioną listę bierzmowanych. Po Drodze Krzyżowej Msza św.
  3. W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale będą wyjątkowo po Mszy św. o g.9.00.
  4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę z Bułakowa rodz.: Fabisiaków, Drukarczyków,  Fabianowskich, Seweryna Gruchociaka, Wiktora Gruchociaka i Mądrych. W sobotę  proszę rodz.: Wytrzyszczaków, Kasprzaków, Błaszczyków, Kaczmarków i Marciniaków.
  5. Dziękujemy również: za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego (od sprzątających kościół, od 6 rodzin) i na daninę.
  6. Prasa katolicka (Przewodnik, Niedziela, Gość Niedzielny i z ubiegłej niedzieli Opiekun). W kiosku można nabyć baranka wielkanocnego z białej czekolady – ofiara 5,- zł jest przeznaczona dla Caritasu.
  7. W środę o g.10.00 pogrzeb + Bernarda Porawskiego z Mokronosa – wieczny odpoczynek …