Intencje mszalne – 1-7.03.2021r.

Intencje mszalne – 1-7.03.2021r.

1.03. poniedziałek

         g.18.00 – + Jadwiga i Stanisław Stasik, Rafał Szkudłapski

            18.30 – + Roman Kaźmierczak (od córki Izabeli z Tomaszem i dziećmi, córki Julii z Oskarem i dziećmi, syna Łukasza z rodz., córki Ilony z mężem i dziećmi, brata Andrzeja z żoną i synem, chrześniaczki Emilii z rodz., brata Mirka z rodz.)

_______________________________________________________________________

2.03. wtorek

          g.18.00 – + Zbigniew (21r.) Czesław i Marianna Ruszczak, Pelagia i Stefan Maćkowiak, Eleonora, Ryszard i Andrzej Klawińscy, oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie   

             18.30 – + Andrzej Teodorczyk (od córki Mileny  z mężem i synem, Zimnych, Plucińskich i Bierłów, Baszkowskich, Gościniaków i Rachwalskich, Heleny Robakowskiej z Mokronosa, Robakowskich z Wrotkowa i Kubiaków z Wyrębina, Wiktorii Robakowskiej z rodz.)                      

_______________________________________________________________________

3.03. środa

         g.18.00 (Nowenna) – W 18-tą r. urodzin Grzegorza – podz. za dar życia, prośbą do MB o potrzebne łaski, zdrowe i dary Ducha św. na czas dorosłego życia oraz + Helena (14r.) Antoni, Eugeniusz i Krzysztof Musialscy, Jadwiga, Petronela, Stanisław i Zygmunt Drzazga, Stanisława i Władysław  Mierniccy, rodz. Musialskich, Drzazgów, Miernickich i Pasiów oraz  o zdrowie i błog. Boże w domu, rodzinie i gospodarstwie

           18.30 – + Marian Mielcarek (od siostrzeńca Patryka z Weroniką, Radka z żoną i synami, Konrada Przybyła z rodz., siostrzeńca Łukasza z żoną,  dziećmi i rodziną)

_______________________________________________________________________

4.03. czwartek

g.18.00 – + Kazimiera i Wacław Parzysz, ks. Czesław Fabisiak, rodz. Parzyszów i Fabisiaków, dusze w czyśćcu

   18.30 – + Kazimierz i Józefa Owczarek, Krystyna Trawińska, Józef i Marianna Wysoccy, Edward i Stanisława Galewscy, Antoni i Józefa Kucharscy oraz o zdrowie i błog. Boże dla rodziny

_______________________________________________________________________

5.03. I piątek  

g.18.00 (Droga Krzyżowa) – Zbiorowa za zmarłych  

_______________________________________________________________________

6.03. sobota

g.17.00 – W int. dzieci otrzymujących chrzest i ich rodziców i chrzestnych

             18.30 (Wziąchów)

_______________________________________________________________________

7.03.      III  Niedziela  Wielkiego Postu

                7.30 – + Wincenty (r.) Bronisława Koza i zm. z całej rodziny

      9.00 – Za parafian

    11.00 –  + Stanisław, Kazimiera, Andrzej i Czesław Kryś, Barbara, Marcin, Helena, Ignacy, Ryszard, Zygmunt i Adrian Borowczyk, Wojciech Tatara         oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie               

_______________________________________________________________________