Intencje mszalne – 12-18.04.2021

Intencje mszalne – 12-18.04.2021

12.04. poniedziałek

         g.18.30 – I.+ Maria (16r.) Stefan i Edward Kostka, Maria, Stanisław i Ryszard Szlachta, Katarzyna i Maciej Nawroccy, Walentyna, Mikołaj i Zenon Mąkowscy,  zm. z rodziny  oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

                       II.+ Zbigniew, Irena, Jan, Cecylia, Stanisław i Stanisława Florkowscy, Helena i Józef Wosiek, Bogdan Mikołajczyk i zm. z tych rodzin

_______________________________________________________________________

13.04. wtorek

          g.18.30 – I.+ Czesław (8r.) Anna, Jan i Kazimierz Szymczak, Franciszek, Maria i Władysław Włódarczyk, Franciszek, Franciszka i Jacek Sfornowscy,   Jadwiga, Anna, Kazimierz i Ewa Kosińscy, Marek Seraszek oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie      

                       II.+ Alfons i Władysława Grygiel, Agnieszka i Michał Jaśniak, Helena i Jan Naglak, Henryk Naskrętski, rodz. Gryglów, Jaśniaków i Naglaków oraz o błog. Boże  dla rodziny                      

_______________________________________________________________________

14.04. środa

          g.18.30 (Nowenna) –  I. + Bernard, Agata, Antoni i Józef Jerzyk, Helena i Sylwester Chałupniczak, Ignacy, Franciszka i Ignacy Frąckowiak, rodz. Jerzyków i Chałupniczaków oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

                       II.+ Czesława (21r.) Ignacy  Dąbrowscy, Joanna, Franciszek, Stanisław i Marianna Dutkiewicz, Helena Hryń, Teresa Mizgalska, rodz. Szczepaniaków i Dąbrowskich, ks.ks. Teodor, Jan i Adam oraz z prośbą o  ustanie epidemii a także o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

_______________________________________________________________________

15.04. czwartek

g.18.30 – I. W 18-tą r. urodzin Wojciecha – podz. za dar życia i wiary , z prośbą o błog.  Boże w dorosłym życiu

              II.+ Wiesław (3r.) Jan, Franciszek i Zofia Szklanny, Szczepan, Joanna, Zenon, Jan Sylwester i Roman Dymarscy, Michał i Czesława Ignasiak, Stefan i Stanisława Bartkowiak 

_______________________________________________________________________

16.04. piątek  

g.18.30 – I.+ Katarzyna i Czesław Glinkowscy, Helena, Władysław i Czesław Kaczmarek

              II.+ Michał (r.) Weronika i Franciszek Misiak oraz podz. MB za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie  

_______________________________________________________________________

17.04. sobota

g.17.00 – + Henryk (19r.) Maria i Walenty Spychała, Agnieszka, Roman, Walerian Stanisława i Marian Wachowiak, Joanna i Leon Nowaccy, Janina i Jan Czajka, Jan Kaczmarek oraz o zdrowie i błog. Boże dla całej rodziny

             18.30 (Serafinów) – + Józefa Garbarek (od Jacków, Kaźmierczaków i  Kulińskiej)

_______________________________________________________________________

18.04.       III Niedziela  Wielkanocna

                7.30 – + Bronisław, Stanisława i Stanisław Klarczyk, Józef, Józefa i Czesława Praczyk, Katarzyna Zdunek, Irena Zyber oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

      9.00 – Za parafian

    11.00 –  + Franciszek (25r.) Stanisława, Maria i Tomasz Chudzińscy, Bożena (25r.) Maria, Jan Agnieszka i Władysław Parzysz, Jadwiga i Józef Miękus, Ignacy i Franciszka Staniewscy, Tadeusz Tanaś, Zbigniew Putko oraz o zdrowie i błog. Boże w rodz.

_______________________________________________________________________