Intencje mszalne 14-19.2020

Intencje mszalne 14-19.2020

14.04. wtorek

          g.18.30+ Czesława (20r.) Ignacy Dąbrowscy, Joanna, Franciszek, Stanisław i Marianna Dutkiewicz, Helena i Czesław Jagodzińscy, Helena Hryń, rodz. Szczepaniaków i Dąbrowskich  oraz o opiekę Bożą w tych trudnych chwilach nad całą rodziną            

            19.00 – + Bernard, Agata, Antoni i Józef Jerzyk, Helena i Sylwester Chałupniczak, Ignacy,  Franciszka i Ignacy Frąckowiak, rodz. Jerzyków i Chałupniczaków oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie          

_______________________________________________________________________

15.04. środa

          g.18.30 (Nowenna) – + Maria i Józef Migasiewicz, Joanna, Franciszek i Andrzej Gryszka, Irena Klonowska, Adolf Robakowski, Barbara i Władysław Junik, rodz. Migasiewiczów, Wałęsów, Gryszków i Robakowskich

            19.00+ Stanisława Bartkowiak (od Andrzejewskich z Gumienic, z Pogorzeli i chrześniaka Zdzisława z rodz., siostry Krystyny z rodz. i Szymczaków, Mariana Szymczaka, Grząbków i Woźniaków, Sylwestra Wawrzyniaka, Grzybów i  Ireny Szczepaniak, Michalaków)

_______________________________________________________________________

16.04. czwartek

g.18.30 – + Katarzyna i Czesław Glinkowscy, Helena, Władysław i Czesław Kaczmarek

  19.00+ Michał (r.) Weronika i Franciszek Misiak oraz podz. MB za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie

_______________________________________________________________________

17.04. piątek  

g.18.30+ Bożena Bukowa (od synów:  Mirosława i Ireneusza z rodzinami, Drobników z Skałowa i Wrotkowa

   19.00 – + Anna Gabryelczyk (od Szymałków , Florkowskich i Patryasów)                   

_______________________________________________________________________

18.04. sobota

g.17.00+ Grzegorz Kostka (od Ostojaków i Kaczmarków z Wrotkowa, Robakowskich, Szymczaków, Kasałków i Łukaszewskich)

             18.30 (Serafinów) + Maria Kasprzak (od brata Jana z żoną i rodz. Muchów z Serafinowa)

_______________________________________________________________________

19.04.     II Niedziela  Wielkanocna

                7.30 – + Franciszek i Stanisława Chudzińscy, Bożena, Maria i Jan Parzysz, Jadwiga i Józef Miękus, Tadeusz Tanaś, Zbigniew Putko, rodz. Miękusów, Chudzińskich, Parzyszów, Staniewskich i Majchrzaków oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

       9.00Za parafian

     11.00 –  + Stefan (4r.) Cecylia, Rozalia i Franciszek Szczęsny, Teresa, Józefa, Józef i Szczepan Fabisiak, Maria i Stefan Marcinkowscy, Władysław   Kempa, Łucja Karpińska, rodz. Szymczaków i Bartkiewiczów, ks.ks. naszej parafii oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie                  

_______________________________________________________________________

Dodaj komentarz