Intencje mszalne – 15-21.03.2021

Intencje mszalne – 15-21.03.2021

15.03. poniedziałek

         g.17.15 – + Anna Kaczmarkiewicz (30 dzień – od syna z żoną)

            18.00 – + Zofia, Antoni, Józefa i Maciej Wawrzynowicz, Maria, Ludwik, Józef,   Krystyna i Anna Rybka, Janina i Józef Kostuj, Bronisława  Błaszczyńska, Jadwiga i Feliks Konarczak oraz o zdrowie błog. Boże w rodzinie

             18.30 – + Pelagia i Józef Chytrowscy, Marianna, Jan, Franciszek i Mirosław  Wielebscy, Krystyna Radoła, Henryk i Stanisława Dyndas, rodz. Gryszków oraz o zdrowie i błog. Boże w rodz.

______________________________________________________________________________

16.03. wtorek

          g.18.00 – + Teresa (6r.) Kazimierz Julianna, Wawrzyn i Marek Seraszek, Marianna, Anna, Józef, Marianna i Czesław Jańczak, Anna, Czesław, Jolanta i  Henryk Błaszyk, Maria Biedna, Jerzy Misiak, Lucyna Ratajska,  rodz. Plutów oraz o zdrowe i i błog. Boże w rodzinie     

             18.30 –  + Franciszek (10r.), Franciszka i Ignacy Dąbrowscy, Jolanta i Henryk Błaszyk, Irena i Józef udys, rodz. Dąbrowskich, Florkowskich i Jarusów oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie                    

______________________________________________________________________________

17.03. środa

          g.18.00 (Nowenna) – + Ignacy, Janina, Agnieszka, Aniela i Ignacy Ratajczak, Marian Leśniak,  Antonina i Stanisław Sobierajczyk, Marianna i Edmund Baran, Aniela i Mieczysław Lizak, Bronisław i Władysława         Tomczak, Jan, Józef, Maria i Barbara Chałupniczak, Tomasz Kaciupski, ks.ks.  naszej parafii oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie

               18.30 – + Gertruda, Edward, Stefan, Katarzyna, Czesław, Pelagia i Michał Łagoda, Piotr,Wiktoria, Maria i Irena Klonowscy oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

______________________________________________________________________________

18.03. czwartek

g.18.00 – + Antonina, Franciszek, Szczepan i Antonina Krzyżanowscy, Joanna i Franciszek Bruder, Teresa Woźniak, Teresa i Bronisław Wasik,  Janusz Gorwa,  zm. z tych rodzin oraz o zdrowie i błog. Boże  w rodzinie

   18.30 – + Jan, Maria, Anna, Andrzej, Rozalia i Stanisław Kostka, Edward Nowak, Kunegunda Piesyk, Eugenia Polańska, Rozalia i Walenty Gabriel, Franciszek i Stanisława Chudzińscy oraz do MB o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

______________________________________________________________________________

19.03. piątek  – św. Józefa

g.18.00 (Droga Krzyżowa) – I.+ Wiktoria i Szczepan Szczepaniak, Janusz i Edward  Gorwa,  Edward Leśniak, Antonina i Szczepan Krzyżanowscy, rodz. Szczepaniaków, Gabryelczyków i Leśniaków oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

              II.+ Józef i Stanisława Morgiel, Irena i Władysław Tyczyńscy, rodz. Tomczyków,  Morgielów,  Tyczyńskich i Walczaków

______________________________________________________________________________

20.03. sobota

g.17.00 – + Andrzej Łąkowski, Katarzyna, Stanisław i Julian Grzelka, rodz. Łąkowskich, Grzelków i Kasprzaków

               18.30 (Wziąchów)

______________________________________________________________________________

21.03.     V  Niedziela  Wielkiego Postu

                7.30 – + Pelagia i Marian Domagała, Mieczysław, Paweł, Teresa i Czesław Kościelny, Andrzej Gruszka, Helena i Marian Grząbka, Jolanta i   Marian Dłużak, zm. z tych rodzin oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

      9.00 – Za parafian

    11.00 –  + Antonina, Franciszek, Ryszard i Grażyna Suchodolscy, Marta, Michał i Stanisław Nowaczyk, Krystyna i Stanisław Nowak, Cecylia, Józef, Zofia, Antoni Tadaszak, Maria i Czesław Orwat,, Joanna i Grządka, rodz. Suchodolskich, Dworniczaków i Nowaczyków, ks.ks.  naszej parafii oraz  do NSPJ i  MBNP o błog. i łaski zdrowie dla całej rodziny                   

_______________________________________________________________________