Intencje mszalne – 21-27.09.2020

Intencje mszalne – 21-27.09.2020

21.09. poniedziałek

         g.19.00 – I.+ Helena i Franciszek Kaniewscy, Marianna Wawrzyniak, Dorota i Tadeusz Misiak, Szczepan i Antonina Krzyżanowscy, Antoni Frąckowiak, Janusz Gorwa, Józef Staniewski, rodz. Kaniewskich, Misiaków, Łagodów i Grzesiaków

                      II.+ Helena Zawada (od sąsiadki Marioli z synami i Jakuba słomianego z rodz.)

_______________________________________________________________________

22.09. wtorek

          g.19.00 – + Ignacy Stefaniak i Bronisława Szwałek (19r.) Stefania Stefaniak, Stanisław Krzekotowski, Władysław Łąkowski, rodz. Stefaniaków,  Szwałków i Sikorów oraz podz. za otrzymane łaski, z prośbą    o zdrowie i błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie                         

_______________________________________________________________________

23.09. środa

          g.17.30 (Wziąchów)

             19.00 – + Genowefa Piskorek, Czesław, Stanisław, Jan i Maria Długi,   Stanisław, Jan i Maria Frąckowiak, Czesław Adamiak, Aniela Picz

_______________________________________________________________________

24.09. czwartek

g.19.00 – I.+ Antonina (9r.) Szczepan, Franciszek i Antonina Krzyżanowscy, Janusz i Edward Gorwa, Wiktoria i Szczepan Szczepaniak, Edward Leśniak,  Zenon Galiński, Teresa i Bronisław Wasik, Antoni Frąckowiak,      rodz. Kaniewskich, Krzyżanowskich i Gorwów

             II.+ Jadwiga Bręk (od syna Tadeusza z żoną, wnuczek: Pauliny, Martyny i Katarzyny z rodzinami, Baszyńskich)

_______________________________________________________________________

25.09. piątek  

g.19.00 – I.+ Łucja i Władysław Adamczak, Janina Mielcarek, Franciszek Zawiślak,  Stanisław i Stanisława Grobelny, rodz. Adamczaków i Grześkowiaków oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie

             II.+ Henryk (1r.) i Jolanta Błaszyk  

_______________________________________________________________________

26.09. sobota

g.17.00 – + Bronisława Sobierajczyk (od chrześniaczki  Ireny, Heleny Sobierajczyk)

             18.30 (Serafinów) – W 35 r. ślubu – o zdrowie i błog. Boże na dalsze lata dla całej   rodziny

_______________________________________________________________________

27.09.       XXVI  Niedziela  Zwykła

                7.30 – + Kazimierz (14r) , Rozalia  i Stanisław Gęstwa, Józefa,  Jan,  Mirosław, Krystyna, Zofia, Leon Przepierzyńscy, Maria, Wojciech  Chlebowscy, Zygmunt, Jadwiga  i Józef  Woźniak, Helena  Szymańska, Bernadeta  Pewniak,  Wojciech Bresiński oraz  zdrowie i błogosławieństwo Boże  w rodzinie

      9.00 – Za parafian

              11.00 –  + Andrzej Roszczak, Franciszka, Julianna i Jan Wyzuj, Cecylia, Franciszek,   Rozalia i Piotr Leśniak, Pelagia i Józef Włoch,  rodz. Wyzujów i Leśniaków oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie

_______________________________________________________________________

Dodaj komentarz