Intencje mszalne – 21-27.12.2020

Intencje mszalne – 21-27.12.2020

21.12. poniedziałek – Roraty

         g.17.00 – I.+ Bronisława Sobierajczyk (od brata Romana, , Katarzyny Szajda, Żanety i Sebastiana z rodzinami)

                          II.+ Andrzej Teodorczyk (od kuzynki Ireny, Mirosława Kulińskiego,  Romana Gruchociaka  z rodzinami)

_______________________________________________________________________

22.12. wtorek – Roraty

          g.17.00 – I.+ Helena Wawrzyniak (od II Róży Matek z Wrotkowa)      

                         II.+ Helena Szymura (od kuzynki Anieli z Hanią, sąsiadów: Szwałków i Staniewskich, Rogowiczów, Janiny Grzonka, Chałupniczaków, Długich, Śmigielskich, Wójcików, Łąkowskich, Sobczaków,  Kubiaków i Kusiów z Goliny)                   

_______________________________________________________________________

23.12. środa

          g.18.00 (Nowenna) – I.+ Kazimierz Kramarczyk (10r.) rodz. Szwałków i Kramarczyków

                        II.+ Helena Jaśniak (od siostry Mieczysławy, siostry Kazi z mężem z Nowej Wsi, Mirosława Kaczmarka z rodz. z Nowej Wsi, chrześniaczki Barbary z rodz., Marii Bajodek z rodz. z Grębowa, Zajączków, Kuberów i Pocztów

_______________________________________________________________________

24.12. czwartek – WIGILIA

g. 9.00 – I.+ Władysław (31r.) Stanisława Mierniccy, Helena, Antoni, Eugeniusz i Krzysztof Musialscy, Zenon Mielcarek, Szymon Kuśmierczak, Władysław Jura, Józef Paś,  rodz. Miernickich, Musialskich, Pasiów,  Drzazgów i Kwiatkowskich oraz podz. za miniony rok, z prośbą o  zdrowie i błog. od Jezusa Narodzonego dla całej rodziny w gospodarstwie w nadchodzącym 2021 roku

           II.+ Ryszard Misiak (30 dzień – od żony i dzieci z rodzinami)

_______________________________________________________________________

25.12.           BOŻE NARODZENIE

g. 22.00  I Pasterka – Za parafian

    24.00  II Pasterka – + ks. kan. Jan Wolniak, Wiktoria Szkudłapska, rodz. Wawrzyniaków, Marciniaków, Kostków, Kempów, Naglerów, Trawińskich, Konarczaków i Krzusiów

                7.30 –  + Jerzy Woźniak (od dyrekcji, prac i nauczycieli Szk. Podst. Mokronos)

                9.00 – + Jadwiga, Teresa, Elżbieta, Jan, Stanisław, Bronisław, Nikodem i Karol Marszałek, Marianna, Jan, Franciszek Lisik, Stanisław i Stanisława Gęstwa, Katarzyna i Karol  Ratajczak, Danuta i Roman Sobierajczyk, Stefania Chasińska, Andrzej Skowroński, Jadwiga, Jan, Zdzisław i Waldemar Grzesiak, Helena i Marian Pawlik, Marian Robaczyk, Anna, Maria i Józef Woźniak, ks.ks. Adam Adamczewski, Teodor Bielski, Jan Kujawa, Adam Nowak oraz o zdrowie i błog.

    11.00 – Kazimierz Krystkowiak, Władysława i Antoni Rybczyńscy, Grażyna, Maria i  Ludwik Grygiel, Antoni Frąckowiak, Marian Wielowiejski, rodz. Rybczyńskich,  Szklannych oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie      

_______________________________________________________________________

26.12.          ŚW. SZCZEPANA

            g. 7.30 – + Helena Zawada (od Bogumiły i Bożeny z rodz.)

      9.00 – + Ks. Władysław Jankowski (od mieszkańców Skałowa)

    11.00 –  +    Zygmunt (18r.) Władysława Leśniak, Julianna, Michał i Tadeusz Robakowscy,  Zbisława Bałoniak, Stefan Robakowski oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie

_______________________________________________________________________

27.12.         Niedziela  Świętej RODZINY

                7.30 – + Janina, Mieczysław i Hanna Zawodny, Hubert Kalak, Kazimierz Zielonka,  zm. z rodziny oraz do MB o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

      9.00 – Za parafian

    11.00 –  + Janina Szymczak (od synowej Jolanty, wnuków: Adriana i Przemysława)                      

_______________________________________________________________________

Dodaj komentarz