Intencje mszalne – 25-31.01.2021

Intencje mszalne – 25-31.01.2021

25.01. poniedziałek

         g.18.00 – + Janina Mielcarek, Marianna i Walenty Nyczka, Łucja i Władysława Adamczak, Franciszek Zawiślak, Stanisława i Stanisław Grobelny  oraz podz. Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i  błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie       

_______________________________________________________________________

26.01. wtorek

          g.18.00 – I.+  Jadwiga Bręk (od  pracowników firmy Adpal i Yung Adpal, mieszkańców   Wrotkowa)     

                        II.+ Urszula Bruder (od sąsiadów Ostojaków i Kaczmarków, Kościelnych z Wrotkowa Bożacina, Robakowskich z Wrotkowa, Szymczaków    z Mokronosa i Łukaszewskich z Potarzycy, Kasałków z Obry Starej, Ostojaków  Jarocina i Kwaśnych z Kujakowic Dolnych              _____________________________________________________________________

27.01. środa

          g.18.00 (Nowenna) – + Bronisława Sobierajczyk (od  Śmigielskich z Mokronosa)

19.00 – W int. rodzin z Gościejewa

_______________________________________________________________________

28.01. czwartek

g.18.00 – I.+ Janina Szymczak (od brata z żoną i chrześniaka Radosława )

              II.+ Andrzej Teodorczyk (od Szakielów, teściowej Kazimiery, Ewy i Mirka, z rodz.,  chrześniaka Arkadiusza, Nogajów i Kalinowskich, Dariusza Drukarczyka z rodz. i Edwarda Gruchociaka, kuzynów: Jacka i Sylwka z rodz. i Adama)

_______________________________________________________________________

29.01. piątek  

g.18.00 – I.+ Janina Woźniak  (od chrześniaczki Urszuli z rodz., Romana Kubiaka z rodz., Zenona Rybczyńskiego z Małgowa, Bogusława Robakowskiego z rodz.)

               II.+ Helena Jaśniak (od brata Stanisława z żoną, Małgorzaty Kostuj i Eugeniusza Zycha z rodzinami, Stanisława Kaczmarka, Kolendów i Lisów chrześniaczki Dominki Ryszarda Kaczmarka  z rodz. z Nowej Wsi)

_______________________________________________________________________

30.01. sobota

g.17.00 – + Aniela Przybyszewska (2r.) rodz. Przybyszewskich i Robakowskich

          18.30 (Wziąchów)

_______________________________________________________________________

31.01.      IV  Niedziela  Zwykła

                7.30 – Helena  Wyduba (1r.) i zmarłych z rodziny.

      9.00 – Za parafian

            11.00 –  + Jan (6r.)  Sebastian, Marianna, Jan, Józefa i Franciszek Woźniak, Julianna, Stanisław, Władysław i Roman Kurzawa, Ariel Haziak, Janina i Jan Czajka oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie

_______________________________________________________________________

Dodaj komentarz