Intencje mszalne – 26.07.1.08.2021

Intencje mszalne – 26.07.1.08.2021

26.07. poniedziałek

         g.15.00 – W int. nowożeńców

            19.00 – + Maria (2r.) Kazimierz (14r.) Anna,, Tomasz, Czesław, Władysław i Andrzej Praczyk, Adam Baszyński, Józef i Zbigniew Jamry oraz  o błog. Boże i opiekę MB dla całej rodziny w gospodarstwie  

_______________________________________________________________________

27.07. wtorek

          g.19.00 – + Franciszek i Stanisława Szymańscy, Antoni i Marianna Kołaczkowscy, Maria, Jan i Marianna Roszczak, Danuta Witkowska, Ryszard Kubaś, Aleksy Roszczak, Janina i Antoni Talarczyk, Zbigniew            Ruszczak oraz o błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie   

               II. (ks. Wawrzyniak) – + Marianna (5r.) Stefan, Zbigniew, Wiktoria i Franciszek Wawrzyniak, rodz. Wawrzyniaków, Pachurków i Dybów oraz   o zdrowie i błog. Boże w rodzinie                         

_______________________________________________________________________

28.07. środa

          g.19.00 (Nowenna) – + Władysław i Stanisława Konarczak, Walenty Szklanny, rodz. Ciesiółków i Kościelnych oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie

_______________________________________________________________________

29.07. czwartek

g.19.00 – + Edmund Skrzypczak (od chrzestnej Władysławy Szymczak, Alicji Panek, Anny Drukarczyk, Rafała i Wojciecha Szymczaków, kuzynek: Kamili, Mirosławy i Felicji Agaty i Gabrieli z rodzinami, Barbary Szymczak       z Serafinowa z rodz., Jadwigi Jankowskiej z Koźmina)

_______________________________________________________________________

30.07. piątek  

g.19.00 – + Janina Szymczak (od mieszkańców Wrotkowa, Gorwów, Ireny Szczepaniak, Jadwigi Leśniak z rodz.)

_______________________________________________________________________

31.07. sobota

g.17.00 – + Ignacy i Czesława Dąbrowscy, Czesława, Marian i Jan Szymczak, Marianna i Franciszek Zielonka, Stefan Szymura, Teresa Mizgalska, Jolanta i Henryk Błaszyk, rodz. Dąbrowskich, Szczepaniaków i Dutkiewiczów, ks.ks. Jan, Adam i Hieronim, dusze w czyśćcu

             19.00 (Serafinów) + Bronisław Klarczyk, Krystyna Kryś oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

_______________________________________________________________________

1.08.     XVIII  Niedziela  Zwykła

                7.30 – + Tadeusz Forszpaniak (3r.)

      9.00 – Za parafian

    11.00 –  + Tadeusz Grzesiak (od córki Wiesławy z rodz., córki Renaty z mężem i wnukami, syna Romana z rodz., syna Darka z rodz., wnuka Kamila z Anią)

_______________________________________________________________________