Intencje mszalne – 4-10.01.2021

Intencje mszalne – 4-10.01.2021

4.01. poniedziałek

         g.18.00 – + Roman Kaźmierczak (30 dzień – od żony i syna Marcina)

            19.00 – W int. rodzin z Skałowa

_______________________________________________________________________

5.01. wtorek

          g.17.00 – I.+  Czesław, Marianna, Anna, Marianna i Józef Jańczak, Pelagia i  Mieczysław Kurzawa, Maria Biedna, rodz. Jańczaków, Seraszków   i Garbarków oraz o zdrowie i błog. Boże w Nowym Roku dla całej rodziny

                       II.+ Władysław (2r.) Jan, Józefa, Edmund, Jadwiga i Józef Łąkowscy, Stanisław i Maria Sikora, Zofia i Jan Konarczak, Leon i Jadwiga   Kościelny, rodz. Szwałków i Stefaniaków                                    

_______________________________________________________________________

6.01. TRZECH KRÓLI

          g. 7.30  – + Ignacy, Stanisława, Józef i Bogumił Mielcarek, Antonina, Stanisław i Anna Gabryelczyk oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie i           gospodarstwie

              9.00 – Za parafian

            11.00 – + Lidia Gruszka (11r.) Andrzej Józefiak, rodz. Gruszków, Markowskich, Dybów, Jędrzejaków, Józefiaków, Smolińskich i Pawlaków oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie   

_______________________________________________________________________

7.01. czwartek

g.18.00 (Nowenna) – + Edward (3r.) Gertruda, Stefan, Katarzyna i Elżbieta Łagoda, Piotr, Wiktoria, Maria i Irena Klonowscy, Monika Nowak, rodz. Łagodów i Kusicielów oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

            II.+ Helena (1r.) i Józef Wosiek

   19.00 –  W int. rodzin z Serafinowa

_______________________________________________________________________

8.01. I piątek  

g.18.00 – Zbiorowa za zmarłych

                   + Anna Krawiec (30 dzień – od syna Leszka z rodz.)     

_______________________________________________________________________

9.01. sobota

g.17.00 – W int. dzieci – w I r. urodzin i chrztu

             18.30 (Wziąchów)

_______________________________________________________________________

10.01.         Niedziela  Chrztu  PJ

                7.30 – + Marianna, Jan, Wanda, Jadwiga i Wojciech Rybczyńscy, Jadwiga i Józef Sobańscy oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

      9.00 – Za parafian

    11.00 –  + Róża (8r.) Mieczysław Ruszczyński, Genowefa Robakowska, Marek Stylo, rodz. Ruszczyńskich i Góraków oraz podz. za zdrowie, prośba o dalszą opiekę i błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie                   

_______________________________________________________________________

Dodaj komentarz