Intencje mszalne – 5-11.07.2021

5.07. poniedziałek

g.19.00 – + Paweł (4r.) Mieczysław, Teresa i Czesław Kościelny, Pelagia i Marian Domagała, zm. z rodziny oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

6.07. wtorek

g.19.00 – + Marian Mielcarek (od sąsiadów: Pytów, Kopeciów i Seraszków, Rybczyńskich i Kusicielów, Anieli Gęstwa z rodz.)

7.07. środa

g.19.00 (Nowenna) – I.+ Stefan Robakowski (od Reginy Robakowskiej, Patalasów i Jędrkowiaków, Robakowskich z Ostrowa, chrześniaka Zbigniewa, i brata Leona z rodzinami, Misiaków, Kamili Wygoda, Agnieszki Kaźmierczak,   Sławomira Mateckiego z rodzinami, Waldemara Mateckiego i Marii  Franikowskiej)

II.+ Ryszard Misiak (od sołtysa, Rady Sołeckiej i mieszk. Gościejewa i Paniwoli)

8.07. czwartek

g.19.00 – + Janina Masłowska (od wnuków: Moniki i Sandry, Arkadiusza, Angeliki z Krystianem, Hani z Pawłem i prawnuczką Zosią, Julii z mężem i  prawnukami, Mateusza z Dominiką)

9.07. piątek

g.19.00 – + Stanisław Warzybok (od Łucji, Mieczysława, Anny, Bronisława, Andrzeja i Waldemara Drukarczyków, Krystyny Gościniak z rodzinami)

10.07. sobota

g.17.00 – W int. dzieci w Ir.. urodzin i chrztu

19.00 (Serafinów) + Irena Tyczyńska-Pietrala, Henryk Tyczyński, rodz. Tyczyńskich Pietralów, Sędziaków, Skrzypczaków i Parzyszów oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

11.07.     XV  Niedziela  Zwykła

7.30 – + Urszula Bruder (1r.)

9.00 – Za parafian

11.00 –  + Jan (17r.) Katarzyna, Stanisław i Marcin Jankowiak, Anna, Antonina, Kacper i Marianna Dąbrowscy oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie