Intencje mszalne – 7-13.2020

Intencje mszalne – 7-13.2020

7.12. poniedziałek Roraty

         g.17.00 – I.+ Marianna i Franciszek Gruchociak, Zbyszek Paszyn, Krystyna i Marian Gorzelak, oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

                       II.+ Teofil Gryszka (od Leśniaków z Serafinowa, Marianny Panek i Bernadety z rodz., szwagra Tadeusza i Romana z rodz., chrześniaczki Katarzyny Szeląg i szwagra Franciszka z Głoginina, Jurka z Białego Dworu z rodz.)

_______________________________________________________________________

8.12. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

          g.10.00 – + Władysław, Bronisława i Władysława Pluta, Jan i Maria Zefirian, Grzegorz Gręda, Arleta i Stefan Pacan, rodz. Plutów, Zefirianów, Twardowskich, Baranów, Pacanów i Krysiaków

             18.00 – + Franciszek (36r.) Barbara, Teresa, Franciszka i Leon Praczyk oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

_______________________________________________________________________

9.12. środa – Roraty

          g.17.00 – I.+ Helena, Władysław, Czesław, Helena i Jan Kaczmarek, Katarzyna i Czesław Glinkowscy, Wiktoria, Jan i Józef Roszczak, Teresa Lewandowicz, Władysława i Jan Michalak, Kazimierz i Eugeniusz  Nowaccy oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie  

                        II.+ Adrian Wałęsa (od cioci Marysi i wuja Janka, Kuzynostwa: Ewy, Kasi, Grzesia, Sławka z rodzinami i Jarka i Darka, kuzynek: Izabeli, Kamili i Agnieszki   z rodzinami  i kuzyna Sebastiana z córką, Jagodzińskich)

_______________________________________________________________________

10.12. czwartek

g.17.00 (Nowenna) –  I.+ Andrzej (2r.) Stefan, Antonina, Jan, Stanisław i Józef Łąkowscy,  Katarzyna, Stanisław i Julian Grzelka, Maria Kaczmarek, rodz. Kasprzaków i Grzelków

             II.+ Rozalia, Ignacy, Marcjanna i Stanisław Łakomiak, Marianna i Franciszek Gruchociak, Maria i Stefan Marcinkowscy, rodz. Łakomiaków     i Gruchociaków oraz podz. za otrzymane łaski, z prośbą  o zdrowie i dalsze błog. w rodzinie i gospodarstwie  

_______________________________________________________________________

11.12. piątek   – Roraty

g.17.00 – I.+ Marek Skrzypczak (28r.) Zenon Trawiński, rodz. Kurzawów, Praczyków i Skrzypczaków oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie         

              II.+ Józefa Garbarek (od szwagra Stanisława z Jolą i Lucjanem)

_______________________________________________________________________

12.12. sobota

g.17.00 – W int. dzieci – w I r. urodzin i chrztu

             18.30 (Wziąchów)

_______________________________________________________________________

13.12.       III  Niedziela  Adwentu

                7.30 – + Halina, Melania, Jadwiga, Jan, Andrzej i Jerzy Śmigielski, Urszula  Dutkowiak, Czesław, Władysława i Tadeusz Wójcik, Agnieszka, Joanna, Tadeusz, Piotr i Sylwester Juskowiak, Cecylia, Czesław i Sylwester    Stróżyk, Barbara i Marcin Maćkowiak

      9.00 – Za parafian

    11.00 –  + Patryk (20r.) Kazimierz i Bolesław Szymczak, Władysława i Jan Misiek, Barbara Bartczak, Stanisław Śmigielski                

_______________________________________________________________________

Dodaj komentarz