INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 7 – 13 LISTOPAD 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 7 – 13 LISTOPAD 2022

PONIEDZIAŁEK 7 listopad

Nie ma Mszy świętej
WTOREK 8 listopad

18:30 Różaniec + wypominki

19:00 + Jan,  Józefa, Józef Łąkowscy, Edmund Jadwiga, Władysław Łąkowscy, Jan, Katarzyna, Czesław, Janina, Bogdan Augustyniak, Zygmunt, Zenona Augustyniak, Czesław, Kazimiera Pluta, Jan, Zofia Konarczak

19:30 Zmarli z rodziny Rąplewiczów i Wiesnerów


ŚRODA 9 listopad Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – święto

18:00 + Jerzy Klause – intencja przedszkolaków z Wrotkowa i uczniów klasy III w Mokronosie wraz  z rodzicami, pracowników zakładu RD z Krotoszyna, rodziny Czajków, Szymczaków, Prociów, Kubackich, Tyczyńskich, Andrzejewskich i Małgorzaty Mielcarek, Marioli i Olka Leśniak z rodziną, Koła Pszczelarzy z Koźmina Wlkp., Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników, Administracji i obsługi SP w Mokronosie

19:00 + Antoni, Janina Talarczyk, zmarli z rodziny Polaszyków, Mieczkowskich i zmarłych z rodziny

19:30 + Maria Jamry – intencja kuzynki Aliny z rodziną, kuzynki Grażyny z rodziną, kuzyna Zenka z żoną, Anieli Łąkowskiej z rodziną, Reni i Marleny z Koźmina, Grzegorza Gęstwy z rodziną
CZWARTEK 10 listopad św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła – wspomnienie

19:00 + Antoni Kopeć w rocznice śmierci, zmarli z rodziny Kopciów, Nowackich, Kulińskich, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie

19:30 + Krzysztof Śmigielski – intencja rodziny Krysiów z Koźmina Wlkp., Urszuli i Piotra Marciniaków z Koźmina, rodziny Krysiów z Krotoszyna, rodziny Zofii Stróżyk i kuzynostwa Arkadiusza i Hanny z rodzinami
PIĄTEK 11 listopad św. Marcina z Tours, biskupa – wspomnienie, Narodowe Święto Niepodległości

9:00 W intencji Ojczyzny
SOBOTA 12 listopad św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika – wspomnienie

15:00 Wziąchów + Wiesław Całus – intencja siostry Bożeny z mężem, szwagierki Elżbiety z córką Aleksandrą, Ewy i Marka Cierniewskich

17:00 Mokronos Za parafian

19:00 Serafinów + Janina Chmielarczyk w 5 r. śm., zmarli z rodziny Chmielarczyków, Szymczaków i Sperzyńskich
NIEDZIELA 13 listopad Światowy Dzień Ubogich św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski – wspomnienie XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30 + Barbara Chałupniczak w 7 r. śm., Maria, Józef, Helena, Sylwester, Antoni, Adam, Maria, Stanisław Chałupniczak, Maria, Walenty, Jan Konarczak, Elżbieta, Franciszek, Franciszka, Jan Nyczko i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

9:00 + Joanna, Stanisław Borowczyk, Stanisława, Stanisław Kostka, Radosław Szajda, Agnieszka, Ignacy Tomczak i do Matki Bożej Nieustającej Pomocy , z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże  w rodzinie

10:30 Różaniec Fatimski

11:00 + Władysława Grygiel w 4 r. śm., Alfons Grygiel, Henryk Naskrętski, zmarli z rodziny Gryglów, Jaśniaków i Naglaków