INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 11 – 17.10.2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 11 – 17.10.2021

PONIEDZIAŁEK 11 październik

18:30 Różaniec

19:00 + Franciszek, Antonina, Szczepan, Antonina, Krzyżanowscy, Franciszek, Joanna Bruder, Teresa Woźniak, Bronisław, Teresa Wasik, Janusz Gorwa, zmarli z tych rodzin oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinieWTOREK 12 październik


18:00 + Henryk Tyczyński w 6 r. śm., Bogdan Malina, zmarli z rodzin i o Boże błogosławieństwo w rodzinie

18:30 Różaniec

19:00+ Józef w 10 r. śm., Rozalia, Stanisław Staniewcy, Anastazja, Władysław Kaniewscy, Antoni Frąckowiak, Stefan, Grzegorz Teodorczyk, zmarli z rodziny Staniewskich i Kaniewskich oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

ŚRODA 13 październik bł. Honorata Koźmińskiego

18:30 Różaniec

19:00+ Jan Urny w 27 r. śm., Cecylia, Stanisław Dąbrowscy, zmarli z rodziny Urnych i Dąbrowskich oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

CZWARTEK 14 październik św. Małgorzaty Marii Alacoque


18:30 Różaniec

19:00 + Cecylia w 7 r. śm., Stefan, Rozalia, Franciszek Szczęśni, Józefa, Teresa, Józef, Szczepan Fabisiak, Maria, Stefan Marcinkowscy, Władysław Kempa, Łucja Karpińska, Zofia Kostka, zmarli z rodziny Szymczaków i Bartkiewiczów, zmarli księża z naszej parafii i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodziniePIĄTEK 15 październik  św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła


18:00 +Józef Klonowski – intencja Barbary, Grzegorza Kusiciel z rodziną
+ Edward, Gertruda Łagoda, zmarli z rodziny Łagodów, Klonowskich i Kusicielów

18:30 Różaniec

19:00 + Jan Nowacki w 1 r. śm., Leszek Nowacki w 9 r. śm., Pelagia, Walenty Nowaccy, Józefa, Stanisław Biernat, Stanisława MencelSOBOTA 16 październik

16:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Huberta Roszczaka w 18 r. urodzin

16: 30 Różaniec

17:00 Za parafian

19:00 Serafinów + Jan Sobański – intencja mieszkańców Serafinowa, kółka rolniczego w Serafinowie, sąsiadów Leśniaków, Romana Małeckiego i Tomka Kozupy z rodzinami, rodziny Wałęsów i Tomasików, Kaczmarków, Misiaków, Mucków, Wasików, Szelągów, Stelów, Kaźmierczaków i Kulińskiej


XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 17 październik św. Ignacego Antiocheńskiego


7:30 + Wincenty, Stanisława, Barbara Jaworscy, Maria, Jan Klarzyńscy i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

9:00 + Tadeusz Grzesiak – intencja chrześniaka Sławka z rodziną, chrześniaka Łukasza z rodziną, Teresy i Romana z Łukaszem z Serafinowa, Kubiaków z Serafinowa, Żanety i Józefa z Walentynowy, rodziny Krzekotowskich i Brylewskich, Andrzeja, Justyny i Gracjana Ruszczyńskich z Gałązek

10:30 Różaniec

11:00 Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
+ Ludwika, Jan Robakowscy, Czesława, Stefan w 1 r. śm., Zenona, z prośbą o zdrowie, opiekę Bożą nad rodziną i Boże błogosławieństwo w 74 r. urodzin