INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 13-19.09.2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 13-19.09.2021

PONIEDZIAŁEK 13 wrzesień św. Jana Chryzostoma Bp DK

18:00 + Adrian Wałęsa w 1 r.  śm.

18:30 Różaniec Fatimski

19:00 + Wiktoria, Stanisław, Andrzej Roszczak, Helena, Stanisław Wojtczak, Franciszka, Franciszek Berków oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwieWTOREK 14 wrzesień Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

ŚRODA 15 wrzesień NMP BolesnejCZWARTEK 16 wrzesień św. męczenników Korneliusza Pp i Cypriana Bp

19:00 + Włodzimierz, Stefan Wydubów, za wszystkich zmarłych z tych rodzin oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

PIĄTEK 17 wrzesień

19:00 + Edmund Skrzypczak – intencja sąsiadów Klausów i Przybyszów z Koźmina, Heleny Nowickiej, Konowalczyków, Dutkiewiczów, Drożdżyńskich, KonarczakówSOBOTA 18 wrzesień św. Stanisława Kostki, patrona Polski – święto

12:00 Serafinów – Msza święta

17:00 + Stefan Gęstwa, zmarli z rodziny Gęstwów i Kicińskich, Julian Lis, zmarli z rodziny Lisów i Majchrzaków i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

19:00 Serafinów + Bronisława, Stanisław, Stanisław Półrolniczak, Bronisław, Mateusz Marciniak, Stanisław Marszałek, Iwona, Przemysław Kołodziejczyk, zmarli z rodzin: Marciniaków, Klauzów, Półrolniczaków, Kostków, Wawrzyniaków, Grochociaków i o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodzinyXXV NIEDZIELA ZWYKŁA 19 wrzesień

7:30 + Marianna, Jan, Teresa Krawiec, Małgorzata, Józef, Tadeusz Garbarek, Maria Kaczmarek, Genowefa Szymczak, Władysław Nowak

9:00 + Władysław w 25 r. śm., Marianna, Krzysztof Perdziak, Stanisław, Jadwiga Łagoda, Seweryn Włodarczyk, zmarli z rodzin: Sowińskich, Włodarczyków, Plutów i Perdziaków oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie

11:00 O Boże błogosławieństwo dla Antoniego z okazji roczku
Chrzest: Stanisław Horała