INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 13-19.12.2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 13-19.12.2021

PONIEDZIAŁEK 13 grudzień


18:30 Różaniec fatimski

19:00 + Halina, Melania, Jadwiga, Jan, Andrzej, Jerzy Śmigielscy, Urszula Dutkowiak, Władysława, Czesław, Tadeusz Wójcik, Agnieszka, Joanna, Tadeusz, Piotr, Sylwester Juskowiak, Cecylia, Czesław, Sylwester, Marek Stróżyk, Barbara, Marcin Maćkowiak

19:30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Czesławy Szklannej w 80 r. urodzin


WTOREK 14 grudzień  ŚRODA 15 grudzień

19:00 + Kazimiera w 30 r. śm., Patryk, Bolesław Szymczak, Władysława, Jan Misiek oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwieCZWARTEK 16 grudzień


19:00 + Jan Kryś w 21 r. śm., Marian Kryś, Marian Stachowiak, zmarli z rodziny Szymczaków i Krysiów


PIĄTEK 17 grudzień

19:00 + Marek Stróżyk – intencja chrześniaka Arkadiusza z rodziną, od bratowej Mari z córkami i ich rodzinami, od rodziny Barańskich z Jarocina i Poznania i od rodziny Walczaków z Witaszyc

SOBOTA 18 grudzień

15:00 Wziąchów + Stanisława Zawieja – intencja rodziny Horałów


16:30 Chrzest: Jagna Kubiak

17:00 + Leon w r. śm., Władysława, Józef, Weronika, Józef, Piotr Pazoła, Irena, Mieczysław, Teresa, Bronisław Kostka, zmarli z rodziny Pazołów, Misiaków i o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie i gospodarstwie

19:00 Serafinów + Jan Kasprzak w 1 r. śm. i o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie


IV NIEDZIELA ADWENTU 19 grudzień

7:30 + Marek Stróżyk – intencja kuzynki Anieli, rodziny Florkowskich i Małeckich, od rodziny Ireneusza i Zenona Szymałków z Bułakowa, od kuzynki Urszuli z rodziną z Bytomia, od kuzyna Franciszka z rodziną z Jarocina i od kuzynki Wandy i rodziny Grzonków

9:00 + Jerzy Misiak – intencja rodziny Kusicielów z Małgowa, Józefa Łagody z rodziną, od Uli Fechner i Pawła Klonowskiego z rodzinami, rodziny Lisów z Grębowa, od Franciszki Wójcik z rodziną z Grębowa, rodziny Namyślaków z Orli, rodziny Bajotków, Kaczmarków i Kostków

11:00 + Marian Matysiak, Ewa, Edmund Pyta, zmarli z rodziny Matysiaków, Zybrów, Pytów, Łąkowskich i z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie