INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 14-20 SIERPIEŃ 2023

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 14-20 SIERPIEŃ 2023

PONIEDZIAŁEK 14 sierpień św. Maksymiliana Marii Kolbego

19:00 + Ireneusz Jarosz w 3 r. śm., zmarli z rodziny Grzonków, Dutkowiaków i Krzekotowskich

19:30 + Anna, Wojciech, Jolanta, Jan, Wawrzyn Praczyk, Walenty Szklanny, Właadysława, Zbigniew Kubeczak, zmarli z rodziny Praczyków, Czaprackich, Szklannych i DymarskichWTOREK 15 sierpień Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7:30 + Cecylia Kulińska w 23 r. śm., Zbigniew, Maria Jamry, zmarli z rodziny Kulińskich, Kostków, Grzelków i Musiałów

9:00 + Anna Nering w 10 r. śm., Władysław Gabryelczyk w 24 r. śm., Szczepan, Agnieszka, Wiktoria Gabryelczyk, Franciszek Andrzejewski, Marianna, Franciszek Gruchociak, zmarli z rodziny i o Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie

11:00 + Helena, Maria, Jan, Marian Pawlik, Katarzyna, Wojciech Szwałek, Maria Kukiełczyńska i zmarli z tych rodzin
Za parafian
ŚRODA 16 sierpień

11:00 Pogrzeb: + Maria Szymczak
CZWARTEK 17 sierpień św. Jacka

19:00 + Teresa Praczyk w 3 r. śm.
PIĄTEK 18 sierpień bł. Sancji Szymkowiak

19:00 + Janina Ratajczak w 24 r. śm., Ignacy, Agnieszka, Aniela, Ignacy Ratajczak, Janusz, Marian Leśniak, Jan, Józef, Maria Chałupniczak, Antonina, Stanisław Sobierajczyk, siostra Goretti, Tomasz Kaciubski, zmarli z rodziny Baranów, Lizaków, Tomczaków, Florkowskich i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

20:00 + Stanisław Drukarczyk w 41 r. śm., Zdzisław Drukarczyk i zmarli z rodziny, Marek Szymczak, Bronisław Drukarczyk – od mamy i Waldka z dziećmi i + Teresa Lasota – od Łucji Drukarczyk i synów z rodzinami
SOBOTA 19 sierpień

14:00 Serafinów Ślub: Urszula Idkowiak/Maksymilian Czajka

15:00 Mokronos Ślub: Marcin Kaczmarek/Klaudia Bade

17:00 + Krzysztof Perdziak w 10 r. śm., Helena, Józef, Andrzej Sowińscy, zmarli z rodziny Perdziaków, Sowińskich i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

19:00 Serafinów + Sebastian Woźniak w 26 r. śm., Jan Woźniak, Cecylia Kurzawa, Ariel Chaziak i zmarli z rodziny Chaziak, Woźniaków i KurzawówNIEDZIELA 20 sierpień XX Niedziela zwykła św. Bernarda z Clairvaux

7:30 + Stanisława, Kazimierz Skrzypczak, zmarli z rodziny Skrzypczaków, Langnerów i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

9:00 + Szczepan, Anna, Franciszek Nowaccy, Władysław, Władysława Kasprzak, zmarli z rodziny Nowackich, Kasprzaków i o zdrowie i o Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie

11:00 + Władysław, Konstancja, Kazimierz Serek, Stanisława, Jan Paterek, Anna, Franciszek Łakomy, Leszek Zachwiej i o Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie