INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 15 – 21 MAJ 2023

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 15 – 21 MAJ 2023

PONIEDZIAŁEK 15 maj Dni modlitw o urodzaje

16:00 Za parafian

18:00 + Czesław Szwałek – intencja szwagierki Jadwigi z rodziną

19:00 + Wioleta Bruder w 1 r. śm., Bronisława, Stanisław Kulińscy, Stanisława, Stanisław Bruder
Nabożeństwo majowe

20:00 + Jan Wyduba – intencja rodziny Wydubów z Unisławia, siostry Honoraty z mężem, chrześniaczki Angeliny, siostrzenic Ady i Ewy z rodzinami, rodziny Szczepańskich z Katowic, rodziny Burczyków i Kaniewskich z Gościejewa
WTOREK 16 maj Dni modlitw o urodzaje św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika – patrona Polski

18:00 + Cecylia Kurzawa – intencja chrześniaka Jarka z rodziną, bratowej Marii z Małgowa, Bogumiły i Janusza Haziaków, Szwagierki Jadwigi z rodziną

19:00 + Jerzy Szajda – intencja szwagierki Jadwigi z córką i synem, chrześniaczki Bożeny z rodziną, Anny, Jarosława Talarczyków z rodziną, Mocydlarzów z Gałązek, rodziny Plewów, Genowefy Porwskiej, Justyny Drukarczyk i rodziny Leśniaków
Nabożeństwo majowe

20:00 + Kazimierz Kordus – intencja sąsiadów Bożeny i Wojciecha Andrzejewskich z synem, Szymczaków, Prociów, Wydubów, Talarczyków, Miernickich, Mielcarków i pracowników Urzędu Pocztowego w Koźminie Wlkp.
ŚRODA 17 maj Dni modlitw o urodzaje

18:00 + Kazimiera Kolasińska w 1 r. śm. – intencja córki Zofii z mężem

19:00 + Barbara Praczyk w 28 r. śm., br. Jan Jamry, zmarli z rodziny Praczyków i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
Nabożeństwo majowe

20:00 + Szczepan Stanisławski w 24 r. śm., – zmarli z rodziny Walczaków i Kuziów, Kazimiera, Wincenty Kuzia
CZWARTEK 18 maj

18:00 + Cecylia Kurzawa – intencja Agaty i Romana Szychów, Dominika Skrzypczaka z Kaczagórki, Koła Gospodyń Wiejskich z Kaczagórki, rodziny Skrzypczaków z Kaczagórki, rodziny Dąbrowskich, Łagodów i Dudkiewiczów z Kaczagórki

19:00 + Józef Skrzypczak w 17 r. śm., zmarli z rodziny Skrzypczaków, Szymczaków i Filipiaków
Nabożeństwo majowe

20:00 + Kazimierz Kordus – intencja rodziny Sikorów i Szulców z Krotoszyna, Tyczyńskich, Misiaków i Chałupniczaków
PIĄTEK 19 maj

18:00 + Urszula Fabiś – intencja Elżbiety Mikołajczyk z rodziną i Zuzanny Furmann z rodziną, cioci Władysławy, rodziny Karolczaków i Zachmanów z Gościejewa

19:00 + Franciszka Wyduba w 1 r. śm.
Nabożeństwo majowe

19:30 + Krystyna Sobczak – intencja rodziny Wojtasików i Mocydlarzów, Marianny Krzekotowskiej z rodziną, rodziny Michalaków z WielowsiSOBOTA 20 maj

15:00 Wziąchów + Maria Roszczak w 26 r. śm., Władysław Roszczak, Pelagia, Józef, Jan Roszczak, Łukasz, Stanisław Goździccy, Marianna, Antoni Kołaczkowscy i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

17:00 + Kazimierz Seraszek w 47 r. śm., zmarli z rodziny Seraszków, Jańczaków, Błaszyków i Plutów i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie
Nabożeństwo majowe

19:00 Serafinów + Jan Szwałek w 24 r. śm., zmarli z rodziny Szwałków, Wałęsów i Dykcików, Agnieszka, Jan, Agnieszka Szwałek, Janina, Józef, Stefania Wałęsa, Kazimierz Kramarczyk, Stanisław TacikNIEDZIELA 21 maj UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO


7:30 + Zdzisław, Jan, Maria Klarzyńscy, Stanisława, Barbara, Roman, Wincenty, Jaworscy

9:00 Rocznica Pierwszej Komunii Świętej
+ Stanisław, Franciszka, Walenty, Zdzisław Szklanni, Janina Rupocińska

11:00 + Joanna, Stanisław Borowczyk, Stanisława, Stanisław Kostka, Radosław Szajda oraz do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże w rodzinie
Nabożeństwo majowe