INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 16-22.08.2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 16-22.08.2021

PONIEDZIAŁEK 16 sierpień

Msza święta poza parafiąWTOREK 17 sierpień św. Jacka

Msza święta poza parafią


ŚRODA 18 sierpień

19:00 +  Władysław, Szczepan, Wiktoria, Agnieszka Gabrielczyk, Anna Merling, Franciszek Andrzejewski, Marianna Franciszek Gruchociak oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie i gospodarstwieCZWARTEK 19 sierpień

18:00 + Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Edwarda Pluta w 90 r. urodzin

19:00 + Jan Sobański (30 dzień po śmierci) – intencja żony, dzieci, wnuków i prawnuków

19:30 + Stanisław Drukarczyk w 39 r. śm., Zdzisława Drukarczyk, zmarli z rodziny Drukarczyków, Szychtów, Tyrakowskich, Ratajewskich, Lasotów, Dąbrowskich, Kulasów, Grzeszczaków i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodziniePIĄTEK 20 sierpień św. Bernarda


19:00 + Franciszka Wyzuj – intencja sąsiadów: Andrzeja, Pawła i Tomasza Patalasów z rodzinami, Kaczmarków, Gabryelczyków, Wolnych.SOBOTA 21 sierpień św. Piusa X

15:00 Serafinów Ślub: Kmiecik – Leśniak


16:00  W 50 r. ślubu Marii i Józefa z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata oraz w 18 r. urodzin Aleksandry z prośbą o Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

19:00 Serafinów + Pelagia w 5 r. śmierci, Rozalia, Tomasz Baszkowscy, Agnieszka, Franciszek, Stefan Kulińscy, Maria. Kazimierz Kaźmierczak, Marianna, Stefan Masłowscy, zmarli z rodziny Baszkowskich i o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 22 sierpień

7:30 + Czesława w 18 r. śm., Monika, Antoni Brylewscy, Weronika, Jadwiga, Jan Talaga, Czesława Minta, Jan Zyto, Zygmunt Szydłowski i o Boże błogosławieństwo w rodzinie


9:00 Za parafian


11:00 + Sebastian w 24 r. śm., Jan, Marianna, Józefa, Franciszek, Lucyna Woźniakowie, Julianna, Stanisław, Władysław, Roman Kurzawa, Ariel Haziak, Józef Grześkowiak, Jan Czajka oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie i gospodarstwie