INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 18 – 24 lipiec 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 18 – 24 lipiec 2022

PONIEDZIAŁEK 18 lipiec św. Szymona z Lipnicy


19:00 + Irena Klonowska w 5 r. śm., Władysława, Jerzy Misiak, zmarli z rodziny Klonowskich, Gryszków i MisiakówWTOREK 19 lipiec19:30 Serafinów + Jan w 1 r. śm., Marianna w 13 r. śm., Rozalia, Michał, Teresa, Józef Sobańscy, Antonina, Jan, Jan, Kazimierz Jaknowscy, Zofia WolfŚRODA 20 lipiec bł. Czesława, kapłana

                               
Nie ma Mszy świętejCZWARTEK 21 lipiec


19:00 + Maria Jamry w 30 dzień po śmierci – intencja córek Darii i Marzeny


PIĄTEK  22 lipiec św. Marii Magdaleny – święto


18:00 + Krzysztof Śmigielski w 30 dzień po śmierci – intencja żony Izabeli i ojca

19:00 + Ewa w 12 r. śm., Henryk Karolczak, Jan Gruchot w 3 r. śm. i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
SOBOTA 23 lipiec św. Brigidy, zakonnicy, patronki Europy – święto


15:00 Wziąchów  + Władysław Roszczak – intencja brata Franciszka z żoną i synem, bratanka Konrada Roszczaka z rodziną, szwagierki Heni z synem i córką, rodziny Talarczyków i Chmielarzów, Ewy i Łucji Goździckich z rodzinami z Wziąchowa

17:00 Za parafian

19:00 Serafinów + Ignacy Skrzypczak w 33 r. śm.,  zmarli z rodziny Skrzypczaków, Parzyszów, Mądrych, Pietralów i o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Parzyszów i Pietralów


NIEDZIELA 24 lipiec XVII NIEDZIELA ZWYKŁA św. Kingi, zakonnicy

7:30 + Czesław Talarczyk w 13 r. śm.

9:00 + Piotr Woźny w 1 r. śm., Paweł Woźny, Zbigniew Woźny, Mieczysława, Walenty Woźny,

11:00 + Henryka w 4 r. śm., Mieczysław, Mariusz, Bronisława, Stanisław Gościniak, Bronisława, Edward Praczyk, Kazimierz Mroczyk, Grzegorz Kostka, Ewa Krystkowiak, zmarli z rodziny Ćwików, Kostków oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie