INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 20 – 26.12.2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 20 – 26.12.2021

PONIEDZIAŁEK 20 grudzień

7:30 Za parafian

WTOREK 21 grudzień

19:00 + Tadeusz Kaczmarek (30 dzień) – intencja żony

ŚRODA 22 grudzień

19:00 + Jan Bruder – intencja Włodzimierza Gniazdowskiego z rodziną, rodziny Robakowskich i Włodarczyków z Wrotkowa, Bruderów z Kaczagórki, Stanisława Brudera z Walerianowa i Grzegorza Brudera z Krotoszyna i rodziny Michalaków z Wrotkowa

CZWARTEK 23 grudzień

19:00 + Kazimierz Kramarczyk, Cecylia, Franciszek, Jan Kramarczyk, Agnieszka, Jan, Agnieszka Szwałek, Stanisław Tacik

PIĄTEK 24 grudzień Wigilia Bożego Narodzenia

20:00 + Marek Stróżyk – intencja kuzyna Mariana z Mokronosa z rodziną, od rodziny Wałęsów i Szajdów, sąsiadów Wojtkowiaków, Serków, Leśniaków i Staniewskich, rodziny Leśniaków, rodziny Andrzejewskich z Mokronosa

22:00 + Tadeusz Kaczmarek – intencja córki Justyny z Mateuszem, córki Barbary z mężem i dziećmi, syna Marcina z Klaudią i wnuczką Nadią

24:00 + Władysław Gęstwa – intencja wnuka Kamila z żoną, kuzyna Mirosława z rodziną, chrześniaczki Hani z rodziną i bratanicy Izabeli z mężem

SOBOTA 25 grudzień Boże Narodzenie

7:30 (Wziąchów) + Władysława Wolna – intencja Drugiej Róży Matek z Wziąchowa, Koła Gospodyń Wiejskich, od sąsiadów Andrzejaków, Musiałowskich, Gabryelczyków i od sąsiadów Waścińskich

9:00 + Jadwiga, Teresa, Elżbieta, Jan, Stanisław, Bronisław, Nikodem, Karol Marszałek, Marianna, Jan, Franciszek, Stanisław Lisik, Katarzyna, Karol Ratajczak, Stanisława, Stanisław Gęstwa, Helena, Marian Pawlik, Stefania Chasińska, Marian Robaczyk, Danuta, Roman Sobiejewscy, Andrzej Skowron, Jadwiga, Jan, Zdzisław, Waldemar Grzesiak, za dusze w czyśćcu cierpiące i o łaskę zdrowia

11:00 + Kazimierz Krystkowiak, Władysława, Antoni, Czesław Rybczyński, Grażyna, Maria, Lludwik Grygiel, Antoni Frąckowiak, Marian Wielowiejski, Tadeusz Roszak i z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie

NIEDZIELA 26 grudzień Świętej Rodziny

7:30 + Janina w 20 r.  śm., Mieczysław w 8 r. śm., Hanna Zawodni, Kazimierz Zielonka, Hubert Kalak i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie

9:00 + Jerzy Misiak – intencja mieszkańców Wrotkowa, rodziny Jamry, Michała Frąckowiaka z rodziną, rodziny Kolędów, Gorwów, Liliany i Krzysztofa Trawińskich, sąsiadów Galińskich, rodziny Dawidowiczów, Wiesława Misiaka z rodziną, sąsiadów Gniazdowskich i Krawców i Bogusława Kostuja z rodziną

11:00 + Zygmunt w 19 r. śm., Stanisław, Władysława, Eugeniusz Leśniak, Julianna, Michał, Tadeusz Robakowski, Zbysława Bałoniak i o zdrowie o błogosławieństwo Boże w rodzinie i gospodarstwie

13:00 (Serafinów) + Tadeusz Grzesiak, Władysława, Józef Jan, Stanisława, Krystyna, Felicja Ruszczyńscy, Władysława Kubiak, Magdalena, Walenty Heidner i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie