INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 20 – 26 LUTY 2023

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 20 – 26 LUTY 2023

PONIEDZIAŁEK 20 luty

19:00 + Józefa, Władysław Urny, Eugeniusz Kwaśniewski i zmarli z tych rodzin

19:30 + Julian Mazur – intencja rodziny Wałęsów i Szajdów z Mokronosa, rodziny Jaworskich z KotlinaWTOREK 21 luty św. Piotra Damaniego, biskupa i doktora Kościoła

19:00 + Lech w 24 r. śm., Alicja, Aniela, Edmund Grzonka, Józef, Stanisława, Edyta Bartkowiak, Kazimiera, Antoni Maćkowiak, Agnieszka, Marcin, Stanisław Krzekotowscy, Ireneusz Jarosz, Marta Stanisław Dutkowiak, zmarli księża pracujący w naszej parafii

19:30 + Grażyna Gruchot w 9 r. śm., zmarli z rodziny Gruchot, Antczak i KrawiecŚRODA 22 luty ŚRODA POPIELCOWA

9:00 + Marianna Filipiak w 25 r. śm., zmarli z rodziny Filipiaków, Tomczaków, Mroczków, Zygmunt Konowalczyk, Władysław Kucharski i o Boże błogosławieństwo w rodzinie

11:00 + Marianna Janiczek w 10 r. śm., zmarli z rodziny Janiczków, Szwałków i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

17:00 + Irena Kulińska – intencja rodziny Wawrzyniaków, rodziny Naglak z Bułakowa, Dariusza Drukarczyka z rodziną, rodziny Jędrkowiak i Patalas z mamą i rodziny Wytrzyszczaków z Bułakowa

19:00 + Marianna Kaźmierczak – intencja syna Bogdana z żoną, wnuczki Lidii z mężem i Blanką, rodziny Kielisiów z Borzęciczek, Darka Kielisia z Jolą, Ryszarda Pachurki z rodziną, kuzynki Janiny i rodziny Ptaszyńskich, synowej Danki i wnuka Łukasza, Wiesławy, Eugeniusza Fabianowskich z rodziną z Bułakowa, Wiktora Gruchociaka z rodziną, Sabiny Ożóg, rodziny Nowaczyków i Dworniczaków z Małgowa, rodziny Rybków, Szklannych i Pakoszów z Bułakowa, Pachurków z Kobierna, sąsiadów Kempów i Urszuli Zielonka z rodziną, Dariusza Drukarczyka z rodziną, Andrzeja Kaźmierczaka z rodziną, chrześniaka Mirosława Kaźmierczaka z rodziną, rodziny Stenclów, Golów i Zawodnych z Wałkowa, Haliny Kościelnej, rodziny Bade, Waligórów, Gęstwów i PrzybyszewskichCZWARTEK 23 luty

19:00 + Andrzej Roszczak w 6 r. śm., Franciszka, Franciszek, Julianna, Jan Wyzuj, Cecylia, Franciszek, Rozalia, Piotr Leśniak, zmarli z rodziny Leśniaków, Włochów, Wyzujów i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwiePIĄTEK 24 luty

18:30 Droga Krzyżowa

19:00 + Marianna Janiczek w 10 r. śm., zmarli z rodziny Janiczków, Gęstwów, Szwałków, Grześkowiaków i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinieSOBOTA 25 luty

15:00 Wziąchów + Jan, Jan, Weronika Krawiec, Stanisław, Bronisława, Stefania Andrzejak i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

17:00 Mokronos + Józef Fabianowski w 23 r. śm., Maria, Franciszek Fabianowscy, Julianna, Michał, Tadeusz, Władysława, Władysław Robakowscy, Czesław, Agnieszka, Stanisław Czapraccy, Anna, Franciszek Porawscy, Irena Zyber i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

19:00 Serafinów + Jerzy Misiak w 1 r. śm., Cecylia, Jan, Magdalena, Andrzej Misiak, Edward, Joanna, Eugeniusz, Jadwiga, Franciszek Szymczak, Mariola Dutkiewicz, Gertruda, Roman  Bielski, z podziękowaniem Matce Bożej i św. Rozalii za zdrowie i błogosławieństwo Boże, z prośbą o dalszą opiekę w rodzinie i gospodarstwieNIEDZIELA 26 luty I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7:30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kingi Spruta w 18 r. urodzin

9:00 + Helena Musialska w 16 r. śm., Zenon Mielcarek, Helena, Antoni, Eugeniusz, Krzysztof Musialscy, Stanisława, Władysław Mierniccy, zmarli z rodziny Musialskich, Miernickich, Drzazgów i Pasiów i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

11:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Joanny i Marka w 22 r. ślubu, dla Julii w 17 r. urodzin i dla Maksymilina w 21 r. urodzin

Gorzkie Żale