INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 22 – 28.11.2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 22 – 28.11.2021

PONIEDZIAŁEK 22 listopad św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – wspomnienie

Nie ma Mszy  świętej

WTOREK 23 listopad

Nie ma Mszy  świętej

ŚRODA 24 listopad św. Andrzeja Dung-Laca i towarzyszy męczenników – wspomnienie


13:00 Msza święta pogrzebowa + Tadeusz Kaczmarek

18:00 + Anna Dąbrowska – intencja Krystyny i Marka Dutkiewiczów z rodziną, rodziny Szymczaków i Szymurów z Pogorzeli, Lucyny z dziećmi i rodziną, rodziny Ratajewskich i Pogodów, Ewy z Robertem z rodziną, rodziny Dąbrowskich, Szpaków i Kowalczyków

18:30 + Henryk Magaj w 19 r. śm., Bogdan Magaj, Stanisława i Józef Magaj, Zbigniew Magaj, Joanna i Stanisław Janiccy

19:00  + Andrzej, Marianna, Franciszka Dutkowiak, Bernard, Franciszek, Anna Porawscy, zmarli z rodziny Mikołajczyków i Dutkowiaków


CZWARTEK 25 listopad św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy18:30 + Ryszard Misiak w 1 r. śm.

19:00 + Jan, Maria, Anna, Andrzej, Rozalia, Stanisław Kostka, Kunegunda Piesyk, Eugenia Polańska, Rozalia, Walenty Gabryel, Stanisława, Franciszek Chudzińscy i do Matki Bożej z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

PIĄTEK 26 listopad

19:00 + Stanisława, Marian, Walerian, Agnieszka, Roman Wachowiak, Bogdan Stachura, Henryk Spychała i o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinieSOBOTA 27 listopad


15:00 Wziąchów Msza święta

17:00 + Jan, Jan, Katarzyna Kempa, Stanisława, Józef Fornalczyk, Ewa, Edmund Pyta, zmarli z rodziny Kempów, Pytów, Wawrzyniaków i Łąkowskich

19:00 Serafinów + Piotr Galiński – intencja mieszkańców Wrotkowa, Ewy Kaźmierczak z Koźmina, OSP Wrotków, Michalaków z Wrotkowa, Doroty Jankowskiej z Krotoszyna, Kowalczyków  z Kaczagórki i Wolenic i Misiaków z Serafinowa


NIEDZIELA 28 listopad I niedziela adwentu


7:30+ Kazimierz Dąbrowski – intencja Krystyny i Ryszarda Datów z Katowic, kuzynki Lucyny z dziećmi i rodzinami i od Ratajewskich i Pogodów

9:00+ Jerzy Misiak – intencja chrzestnej Haliny, kuzyna Adama z rodziną, chrześniaka Arkadiusza z rodziną, kuzynek: Aurelii, Ani i Ewy z rodzinami, od rodzin: Kaniewskich, Wierzowieckich, Grzemskich, Stanisława z Jaraczewa, Krzysztofa Misiaka z rodziną, Anity Siennickiej z rodziną i Izabeli Kubiak z rodziną

11:00 + Zygmunt Pierszała w 1 r. śm., Władysława, Henryk, Stanisław Szymczak, Teresa, Józef Fabisiak, zmarli z tych rodzin oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie