INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 23-29.08.2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 23-29.08.2021

PONIEDZIAŁEK 23 sierpień

19:00 + Joanna w 8 r. śm., Kazimierz Kinka, zmarli z rodzin Kinków, Krasińskich oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie

WTOREK 24 sierpień św. Bartomieja, apostoła – święto

Msza święta poza parafią


ŚRODA 25 sierpień św. Ludwika, prezbitera


Msza święta poza parafiąCZWARTEK 26 sierpień NMP Częstochowskiej – uroczystość

19:00 + Agnieszka i Antoni Kopeć, Franciszek, Wiktoria, Franciszek i Antonina Nowaccy, Jan, Ludwika, Stefan i Zenon Robakowscy oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny i w gospodarstwiePIĄTEK 27 sierpień św. Moniki


14:00 Serafinów Ślub: Tomaszewska – Nowacki

19:00 Serafinów + Franciszek w 27 r. śm., Weronika i Michał Misiak oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie
SOBOTA 28 sierpień św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

17:00 + Barbara w 4 r. śm., Władysława w 2 r. śm. Juników oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie i gospodarstwie


19:00 Serafinów + Jan, Teresa, Wiktoria, Stanisława Musiałowska, Juliana Lisa, Maria, Tadeusz Rekowicz oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 29 sierpień


7:30 + Janina, Ignacy, Agnieszka, Aniela, Ignacy Ratajczak, Janusz, Marian Leśniak, Antonina, Stanisława Sobierajczyk, Jan, Józef, Maria Chałupniczak, zmarli z rodziny: Florkowskich, Ratajczaków, Baranów, Lizaków, Tomasz Kaciubski i zmarli kapłani, którzy pracowali w naszej parafii oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie


9:00 Za parafian


11:00 + Jan, Stanisława Paterek, Konstancja, Władysława, Kazimierz Serek, Leszek Zuchwiej, Anna, Franciszka Łakomy i do MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za opiekę nad całą rodziną i gospodarstwem, z prośbą o dalszą opiekę