INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 24-30.01.2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 24-30.01.2022

PONIEDZIAŁEK 24 styczeń św. Franciszka Salezego, biskupa

19:00 + Anna Dąbrowska – intencja Jarosława, Ireny Jarus, rodziny Jarusów z Gumienic, rodziny Wesołowskich z Ostrowa Wielkopolskiego, rodziny Pawlaczyków z Brzostowa, Aurelii Kosędka z rodziną i Alicji Kuś z rodzinąWTOREK 25 styczeń Nawrócenie św. Pawła Apostoła – święto

19:00 + Piotr Galiński – intencja Szwałków, Szelągów, chrześniaczki Anny z rodziną, rodziny Kuleszów, chrześniaczki Magdaleny z rodziną, rodziny Janiczków, Szwałków z Mokronosa i Białego Dworu, Mocydlarzów z Gościejewa, Bzodków i Krystków z Wielowsi, Leona i Zofii Góźdź


ŚRODA 26 styczeń św. Tymoteusza i Tytusa, biskupa

19:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mieszkańców Kaczagórki


CZWARTEK 27 styczeń

7:00 Za parafian


PIĄTEK 28 styczeń św. Tomasza z Akwinu, kapłana, doktora Kościoła

19:00 + Jan Robakowski w 3 r. śm.


SOBOTA 29 styczeń

15:00 Wziąchów + Władysława Wolna – intencja rodziny Namysłów z Bud, Berlaków z Nowej Wsi, Józefa i Agnieszki Krzyżaniaków, rodziny Walkowiaków i Janczaków z Wziąchowa, Horałów z Krotoszyna, Jadwigi i Hieronima z Bielska Białej

17:00 + Jan Woźniak w 7 r. śm., zmarli z rodziny Woźniaków, Kurzawów i Chaziaków

19:00 Serafinów + Stanisław Baszkowski – intencja siostry Władysławy, siostrzenic: Alicji i Anny, siostrzeńców: Grzegorza, Rafała i Wojciecha z rodzinami


NIEDZIELA 30 styczeń IV NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30 + Mieczysława Woźna – intencja córki Grażyny z rodziną

9:00 + Janina Mielcarek w 18 r. śm., zmarli z rodziny Mielcarków, Adamczaków i Nyczków i o Boże błogosławieństwo w rodzinie

11:00 + Piotr Sitarz w 10 r. śm. i o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Sitarzów, Parzyszów, Cieplików i Puśleckich