INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 24-30 PAŹDZIERNIK 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 24-30 PAŹDZIERNIK 2022

PONIEDZIAŁEK 24 październik

18:30 Różaniec

19:00 + Janina Szymczak w 2 r. śm., Jan Szymczak, Arkadiusz Szymczak i zmarli z rodziny

19:30 W rocznice śmierci + Stanisław, Kazimierz, Jan, Zofia, Marcin Kostka, Antoni, Pelagia Mikołajczyk,  Stanisław, Stefania Krzekotowscy, Marcin, Maria, Alojzy RychlikWTOREK 25 październik

18:30 Różaniec

19:00 + Maria Jamry – intencja siostry Małgorzaty z mężem, Wojciecha Borowskiego z rodziną, chrześniaka Michała z rodziną, siostrzeńca Tomasza i Adama, siostrzeńca Dawida z żoną i dziećmi, Henryka, Bronisława, Bogumiły Kulińskich z rodzinami

19:30 + Zygmunt Staniewski – intencja syna Andrzeja z żoną, wnuków Roberta i Dagmary z rodziną, sąsiadów Leśniaków, Kulskich i Bronisławy Gryszka, rodziny Paszyńskich, mieszkańców Wrotkowa, Michała Frąckowiaka, rodziny Gorwów z Wrotkowa i Głoginina, rodziny Ostojaków, Kaczmarków, Robakowskich i Pawlików


ŚRODA 26 październik

18:30 Różaniec

19:00 + Danuta Kąkolewska w 30 dzień po śmierci – intencja męża Andrzeja

19:30 + Krzysztof Śmigielski – intencja Anieli Łąkowskiej z rodziną i Grzegorza Gęstwy z rodziną, kuzyna Karola, cioci Leokadii i Ireneusza Wójcików z Mokronosa


CZWARTEK 27 październik

18:30 Różaniec

19:00 + Irena Szczepaniak – intencja rodziny Michalaków z Wrotkowa, rodziny Drobników i Czesława Bałoniaka, rodziny Pawlików, Sitarzów z Wrotkowa i Szklannych i Klauzów

19:30 + Wioleta Bruder – intencja cioci Ireny i kuzynostwa z Bułakowa, sąsiadów Dutkiewiczów i Drożdżyńskich, Skrzypczaków, Osieków, Heleny Nowickiej, Romana Nowickiego, Klauzów, Przybyszów, Zielonków, Mikołajczyków, Walczaków, Gruchotów, Waldemara Nowickiego, Mazurów i SzymczakówPIĄTEK 28 październik św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – święto

18:00 + Tadeusz Szeląg – intencja teścia Bogdana z dziećmi i wnukami, rodziny Parzyszów i Hołdów, rodziny Roszczaków z Tatarów, Dominika Szymczaka z rodziną z Wziąchowa, Justyny Krupińskiej, rodziny Krawców i Misterskich oraz rodziny Skrzypczaków i Szymczaków z Kaczagórki

18:30 Różaniec

19:00 + Czesława, Stefan Robakowscy, Janina, Stanisław, Tomasz, Edward, Katarzyna Polaszyk, zmarli z rodzin: Robakowskich, Kulińskich, Polaszyków, Tatarczyków oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinieSOBOTA 29 październik

15:00 Wziąchów + Waldemar Robaszyński w 23 r. śm., zmarli z rodziny Migasiewiczów i Gryszków

16:30 Mokronos Różaniec

17:00 Mokronos + Wiesława Klauze z 1 r. śm., Jerzy Klauze, zmarli z rodziny i o Boże błogosławieństwo w rodzinie

19:00 Serafinów + Bronisław, Ludwik, Teresa, Maria, Elżbieta Wasik, Zygmunt, Eugeniusz, Czesława Błaut, zmarli z rodziny Wasików, Błautów i Krzyżanowskich oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinieNIEDZIELA 30 październik XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30 Za parafian

9:00 + Stefan Wyduba w 19 r. śm., Franciszka, Włodzimierz Wyduba i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

10:30 Różaniec

11:00 W 43 r. ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny i za zmarłych z obu stron