INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 26.09. – 02.10. 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 26.09. – 02.10. 2022

PONIEDZIAŁEK 26 wrzesień św. Męczenników Kosmy i Damiana

Nie ma Mszy świętej

WTOREK 27 wrzesień św. Wincentego a’Paulo, kapłana

18:00 + Zygmunt Staniewski w 30 dzień po śmierci – intencja żony

19:00 + Bogumił Mielcarek w 5  r. śm., Stanisława, Ignacy, Józef Mielcarek, Antonina, Stanisław, Anna Gabryelczyk, Martyna Cienkusz, zmarli z rodziny Mielcarków i Gabryelczyków, o Boże błogosławieństwo w rodzinie i z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Adasia z okazji roczku i o Boże błogosławieństwo dla synka i całej rodziny

19:30 + Stanisław Jagodziński w 43 r. śm., zmarli z rodziny Jagodzińskich, Skrzypczaków i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinieŚRODA 28 wrzesień św. Wacława, męczennika

18:30 + Stefan, Arleta Pacan, Władysława, Władysław, Bronisława Pluta

19:00 + Józef Fabisiak w 37 r. śm., zmarli z rodziny Fabisiaków, Masłowskich, Nowickich, Plucińskich, Ciesiółków i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie

19:30 + Zofia Stegienta – intencja Mariana Cienkusza z rodziną z Krotoszyna

CZWARTEK 29 wrzesień św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – święto

19:00 + Władysław Pluciński – intencja rodziny Dziubałów i Szymurów z Koźmina, siostrzeńca Zygmunta z rodziną, Włodzimierza Pierszały z rodziną, Krystyny Plombon z rodziną i Albiny Kosman z rodziną, Urszuli Zielonki z synem Bogusławem i bratem Ryszardem

19:30 + Wioleta Bruder – intencja córki Adeliny i Karola Łabusińskiego, ojca chrzestnego z rodziną, Lidki Kosmalskiej z mężem i synem, rodziny Kowalskich i współpracowników córki Adeliny z brygady „D” i od firmy Bolsius Polska Spółka z o.o.

PIĄTEK 30 wrzesień św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła

19:00 + Franciszka Wyduba – intencja Franciszki Wandy z rodziną, rodziny Wawrzyniaków, Kościelnych z Wielowsi i Kaźmierczaków z Mokronosa, sąsiadów Jagodzińskich, rodziny Rogowiczów, Łąkowskich i Chałupniczaków

19:30 + Irena Kulińska – intencja rodziny Kaczmarków i Kubasiów, Krystyny Gruchociak, sąsiadów Fabianowskich, Agnieszki, Witolda Gruchociaków, Elżbiety Gruchociak z rodziną i Grażyny Sierszulskiej z rodziną

SOBOTA 1 październik  św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

15:00 Wziąchów + Czesław Machowicz – intencja córki Jolanty Stachowiak z mężem rodziny Migasiewiczów z Wziąchowa i rodziny Migasiewiczów, Sworów i Foltynowiczów

16:30 Różaniec

17:00 Mokronos Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marianny w 90 r. ur.

19:00 Serafinów + Józef Zielonka w 10 r. śm., zmarli z rodziny Zielonków i Roszczaków i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

NIEDZIELA 2 październik św. Aniołów Stróżów XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30 + Irena Szczepaniak w 30 dzień po śmierci – intencja siostry Jadwigi i chrześniaczki Ani

9:00 + Bronisława Misiak – intencja Kazimiery Kryś i rodziny Drukarczyków, sąsiadów Walczaków i Talarczyków, sąsiadów Mielcarków, Pietrzaków, Długich i Marcinków, Porawskich i Plewów i rodziny Dutkowiaków z Mokronosa

10:30 Różaniec

11:00 + Kazimiera Grygas  intencja Natalii Mielcarek z rodziną i Mirka z Jolą

Chrzest: Fryderyk Naglak