INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 27.12.2021 – 02.01.2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 27.12.2021 – 02.01.2022

PONIEDZIAŁEK 27 grudzień św. Jana Apostoła i Ewangelisty

19:00 + Irena Gabryelczyk w 4 r. śm., Stefan Gabryelczyk, Władysław Leśniak, Stanisława, Stefan Bartkowiak oraz zmarli z tych rodzin

19:30 W pewnej intencji

WTOREK 28 grudzień świętych Młodzianków, męczenników

19:00 + Edward, Agnieszka, Józef Leśniak, Wiktoria, Szczepan Szczepaniak, Janusz, Edward Gorwa, Czesława, Marian Urny, Rozalia Dudzik, Bernadeta Szwałek, Zbigniew Jankowski, Sylwester Musiał, zmarli z rodziny Leśniaków, Gorwów i Gabryelczyków

ŚRODA 29 grudzień

7:00 Za parafian

CZWARTEK 30 grudzień

19:00 + Mariusz w 1. r. śm., Henryka, Mieczysław Gościniak, Grzegorz Kostka i o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

19:30 + Władysław Roszczak (30 dzień po śmierci) – intencja córki Marzeny z mężem, wnuczek: Karoliny, Mirki  i Ewy, wnuków: Jarosława z Weroniką, Sławomira z Sandrą

PIĄTEK 31 grudzień

15:30 Nabożeństwo na zakończenie roku

16:00 Za parafian

SOBOTA 1 styczeń Świętej Bożej Rodzicielki

9:00 + Jan Bruder – intencja Kaźmierczaków z Borzęciczek, Bożeny Kaźmierczak z Bułakowa i Mirosława Kaźmierczaka ze Staniewa, Andrzej Kaźmierczaka z rodziną, Marioli i Olka Leśniaków z rodziną, Misiaków, Kubackich, Ożuków i Ewy z Koźmina, Grażyny Szymczak z Serafinowa z dziećmi i ich rodzinami

11:00 + Krystyna Seraszek – intencja rodziny Jańczaków z Bułakowa, Jańczaków i Gałczyńskich z Głoginina, Bacharzów z Tatarów, Jańczaków z Małgowa, Adama Jańczaka z rodziną z Wziąchowa

13:00 Serafinów + Stanisław Baszkowki – intencja siostry Stanisławy, chrześniaczki Ilony z rodziną, siostrzenic: Sławomiry i Renaty z rodzinami, chrześniaka Zenona Baszkowskiego z rodziną i Danuty z rodziną

15:00 Wziąchów + Władysława Wolna – intencja brata Janka z rodziną, siostry Zosi z mężem i rodziny Galewskich z Krotoszyna, siostry Marii Majchrzak z mężem, dziećmi i rodzinami

NIEDZIELA 2 styczeń II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

7:30 + Władysław Gęstwa – intencja sąsiadów Bade, Haliny Kościelnej, rodziny Przybyszewskich i Waligórów, Bogusława Robakowskiego z rodziną, rodziny Kuniaków i Kasprzaków, Kempów, Plucińskich i Urszuli Zielonka

9:00 + Jerzy Michniak – intencja Kazimierza Kasprzaka z Koźmina, kierownictwa i pracowników oczyszczalni ścieków w Koźmieie, kolegów z klubu KKS Biały Orzeł, sekcji tenisa stołowego, zarządu i pracowników firmy Promet z Koźmina, od firmy ABSS z Ludwiny i pracowników restauracji Majowa 11:00 + Róża Ruszczyńska

11:00 + Róża Ruszczyńska