INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 03 – 09.10.2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 03 – 09.10.2022

PONIEDZIAŁEK 3 październik

18:30 Różaniec

19:00 + Antoni, Marianna Gabryelczyk, Czesław, Marianna Szymczak, Paweł Raś, zmarli z rodziny Gabryelczyków, Przybylskich, Szymczaków, Stachowiaków i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie

19: 30 + Marianna Talaga – intencja rodziny Bręk i Natalii Bielińskiej z rodzinąWTOREK 4 październik św. Franciszka z Asyżu – wspomnienie

18:30 Różaniec

19:00 + Irena Kulińska – intencja rodziny Karpińskich z Wrotkowa, Adama, Jacka, Sylwka Gruchociak z rodzinami, Marii Gabryelczyk, Marianny Pierszała i rodziny Fabisiaków, Bożeny i Romana Nawrot z mamą, Marii i Zdzisława Mądrych i rodziny Pachurków

19:30 + Krzysztof  Śmigielski – intencja szwagierki Hanny z rodziną, szwagra Krzysztofa, szwagra Mariusza z żoną, córką Dominiką i chrześnicą WiktoriąŚRODA 5 październik św. s. Faustyny Kowalskiej

18:30 Różaniec

19:00 + Sylwester Kuliński, Magdalena, Józef, Zofia Drozda, Marianna Szymczak, Maria, Franciszek Tałajczyk, Czesława, Stefan Robakowscy, Agnieszka, Franciszek, Stefan Kulińscy, dusze w czyśćcu cierpiące i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

19:30 + Irena Szczepaniak – intencja bratowej Jadwigi i Macieja z rodziną, Jacka Gorwy z rodziną i teściami, Michała Frąckowiaka z Wrotkowa z rodziną, rodziny Karpińskich z Wrotkowa, kuzyna Hieronima z rodzinąCZWARTEK 6 październik św. Brunona, kapłana

18:30 Różaniec

19:00 + Władysław Pluciński – intencja Eugeniusza Fabisiaka z rodziną, rodziny Pośpiechów, Woźniaków i Ratajczaków, rodziny Krystkowiaków, Jolanty Woźniak, rodziny Łąkowskich, Szklannych i Konarczaków, rodziny Nowaków i Majewskich, rodziny Wawrzyniaków z Bułakowa

19:30 + Wioleta Bruder – intencja córki Adrianny z rodziną, rodziny Jaśniaków i Ziętkowskich, rodziny Kubiaków z Wyrębin, pracowników firmy Furmix z Białego Dworu


PIĄTEK 7 październik Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

17:00 – 18:00 Spowiedź

18:00 Za zmarłych

18:30 Różaniec

19:00 + Bolesław Szymczak w 9 r. śm., Władysławę, Jana Miśków, Kazimiera, Patryk Szymczak, zmarli z rodziny Szymczaków i Miśków i o Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwieSOBOTA  8 październik

 15:00 Wziąchów + Czesław Machowicz – intencja córki Janiny Machowicz, szwagierki Stanisławy Szczęsnej i Krzysztofa, Bogusławy i Marka Kukfiszów z córkami

16:30 Mokronos Różaniec

17:00 Mokronos + Jarosław Staniek, zmarli z rodziny Stańków i Zielonków

19:00 Serafinów + Marianna, Czesław Jańczak, Maria Biedna, Krystyna Seraszek, zmarli z rodziny Jańczaków, Garbarków, Seraszków i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinieNIEDZIELA 9 październik XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30 + Franciszek Kostka w 21 r. śm., Stanisława, Mieczysław Kostka, Antonina, Stanisław Gabryelczyk, zmarli z rodziny Kostków, Gabryelczyków i Nowackich z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

9:00 + Zenon Jańczak, zmarli z rodziny Bręków, Frąckowiaków i Wachowskich

10:30 Różaniec

11:00 Za parafian