INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 6-12.09.2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 6-12.09.2021

PONIEDZIAŁEK 6 wrzesień

18:00 O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców SerafinowaWTOREK 7 wrzesień

18:00 + Czesława, Stefan Robakowscy, Janina, Stanisław, Tomasz, Edward, Katarzyna Polaszyk, zmarli z rodzin Robakowskich, Kulińskich, Polaszczyków, Talarczyków oraz o Błogosławieństwo Boże dla radziny

18:30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Aliny i Wiesława Dymarskich w 25 r. ślubu

ŚRODA 8 wrzesień Narodzenie NMP

19:00 + Gertruda w 2 r. śm. Edward, Stefan, Katarzyna, Elżbieta, Czesław, Pelagia, Michał Łagoda, Piotr, Wiktoria, Maria, Irena Klonowscy, Jacek Pietrzak oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinieCZWARTEK 9 wrzesień

18:30 + Marek Stróżyk – intencja Jana i Ryszarda z rodzinami

19:00 + Anna, Czesław, Jolanta, Henryk Błaszczyk, Marianna, Stanisław, Rozalia Pluta, Dionizy Kowalewicz, Katarzyna i Władysław Kopała oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże


PIĄTEK 10 wrzesień

16:00 Ślub: Świerczyński – Burczyk

19:00 + Szczepan, Franciszek, Agnieszka, Anna, Teresa Stanisławcy, Marianna, Józef, Irena, Stanisław Walczak, Kazimiera, Wincenty Kuzia, Jan Szostak, Krzysztof Perdziak i dusze w czyśćcu cierpiąceSOBOTA 11 wrzesień

17:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Grzegorza i Urszuli Konarczaków w 40 r. ślubu

19:00 Serafinów + Marianna, Irena, Czesław, Maria, Wojciech Juskowiak, Jan, Stanisław, Konstancja ZielonkaXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 12 wrzesień

7:30 + Janina Czajka w 4 r. śm., Jan Czajka, Jan Kaczmarek, Jan, Zofia Czajka, Michał, Stanisława Antczak, Henryk Spychała, Adela Matuszewska, Genowefa Augustyniak, Elzbieta, Wiesław Klinowscy, Sebastian Wachowiak oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

9:00 Za parafian
Chrzest: Nikodem Hełkiewicz

11:00 + Agnieszka, Jan, Róża, Mieczysław Ruszczyńscy, Katarzyna, Franciszek, Czesław Górak, Małgorzata, Andrzej, Józef Misiak,Tadeusz Grzesiak, Genowefa Robakowska oraz z podziękowaniem Matce Bożej i św. Rozali za zdrowie i z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże w rodzinie i gospodarstwie

13:00 Msza święta dożynkowa – Mokronos – sala wiejska