INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 6 – 12.12.2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 6 – 12.12.2021

PONIEDZIAŁEK 6 grudzień św. Mikołaja, biskupa

18:00 + Stanisław Podgórski (30 dzień) – intencja córki, zięcia Piotra i wnuka Jakuba z rodziną

18:30 + Roman Kazimierczak w 1 r. śm., zmarli z rodziny Kazimierczaków, Chytrowskich, Balcerów i Szulców


WTOREK 7 grudzień św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

18:00 + Helena, Franciszek Kaniewscy, Marianna Wawrzyniak, Dorota, Tadeusz Wawrzyniak, zmarli z rodzin: Kaniewskich, Misiaków, Krzyżanowskich, Antoni Frąckowiak, Janusz Gorwa, Józef Staniewski i o Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie

19:00 + Maria, Jan, Bronisław Staniewscy, Waleria, Halina, Stanisław, Władysław Szymczk, Maria, Bronisław, Zbigniew Kozal, Marian Kołaczkowski i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinieŚRODA 8 grudzień Niepokalane Poczęcie NMP

9:00 + Franciszek w 37 r. śm. Franciszka, Barbara, Teresa, Leon Praczyk, br. Jan Jamry oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

11:00 + Helena, Władysław, Czesław, Helena, Jan Kaczmarek, Katarzyna, Czesław Glinkowski, Wiktoria, Jan, Józef Roszczak, Teresa Lewandowicz, Władysława, Jan Michalak, Kazimierz, Eugeniusz Nowacki i o Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie

19:00 + Rozalia, Ignacy, Marcjanna, Stanisław Łakomiak, Marianna, Franciszek Gruchociak, Maria, Stefan Marcinkowski, zmarli z rodziny: Łakomiaków i Gruchociaków oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie i gospodarstwie


CZWARTEK 9 grudzień

18:00 + Barbara Jaworska, zmarli z rodziny: Jaworskich i Junyszków

19:00 + Edward w rocznice śmierci, Janusz, Franciszka, Jan, Kazimierz Mroczek, Marianna, Jakub, Józef, Czesław Filipiak, Barbara Tomczak, Władysław Kucharski, Waldemar, Eliasz, Zygmunt Konowalczyk oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie


PIĄTEK 10 grudzień

15:00 Wziąchów Msza święta

19:00 + Jan Bruder – intencja Piotra i Urszuli z rodzinami z Koźmina, kuzyna Andrzeja i kuzynki Krystyny z rodzinami, rodziny: Kotów, Rosów i Kostków, cioci Krystyny i Aleksandra, kuzynki Teresy z rodziną z Milicza, kuzyna Mariana z rodziną z Milicza, kuzynów Ireneusza, Andrzeja, Mirosława i kuzynek Barbary, Aliny i Donaty z rodzinami


SOBOTA 11 grudzień

16:00 + Jan Zielonka w 1 r. śm. – intencja żony Bernardy, syna Jerzego z rodziną i syna Leszka

17:00 + Piotr Galiński – intencja rodziny Patalasów z Wrotkowa, Goździelów z Galewa, Dawidowiczów i Matuszaków z Orli, Rafała Kusia, pracowników firmy Naglak, pracownik LD Farmio z Goliny, Maryli Gralińskiej z Witaszyczek i Krystyny Cugier

19:00 Serafiinów + Jan Kasprzak – intencja mieszkańców Serafinowa

III NIEDZIELA ADWENTU 12 grudzień

7:30 + Marek Skrzypczak w 29 r. śm., zmarli z rodziny: Kurzawów, Praczyków, Skrzypczaków  i o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie


9:00 + Jerzy Misiak – intencja Doroty Szymczak, Ilony i Anny z rodzinami, Marioli i Olka Leśniaków z rodziną, Bronisławy Gryszka, od rodziny Migasiewiczów, Koncewiczów, Chytrowskich ze Staniewa, Chytrowskich z Rawicza, Wielebskich z Wrotkowa i od chrześniaczki Beaty z rodziną


11:00 + Andrzej Łąkowski, Katarzyna, Stanisław, Julian Grzelka i za zmarłych z rodzin: Grzelków, Kasprzaków, Łąkowskich
Chrzest: Aleksander Miaciejczyk