IV Niedziela Wielkanocna – 25.04.2021

IV Niedziela Wielkanocna – 25.04.2021

     Jezus jest Dobrym Pasterzem i zna każdego z nas. Wciąż daje za nas swoje życie a my staramy się poznać Go coraz lepiej i być w Jego Owczarni, bo poza nią nie ma zbawienia. „Pan jest moim pasterzem – niczego się nie  lękam …”

  1. W tygodniu Msze św. o g.18.30.
  2. W środę Msza św. w Wziąchowie o g.17.00.
  3. W czwartek wspominamy św. Katarzynę z Sieny.
  4. W sobotę rozpoczyna się miesiąc maj – na nabożeństwach majowych będziemy wychwalać Panią świata i naszą Matkę.
  5. Dziękujemy  za sprzątanie kościoła z Małgowa rodz: Seraszków, Rybczyńskich, Konarczaków i Adamczaków )p. Rybkom i Łukasza Zawiślaka – za ofiarę).  W sobotę proszę rodz.: Celebańskich, Rychlewskich, Krzysztofa Nowaka, Mikołajczyków i Kostków.
  6. Podziękowanie za ofiary składane do skarbonki na Radio Maryja i TV Trwam. W najbliższym czasie wysyłamy kolejną część tych ofiar.
  7. W środę przypada 60 r. śmierci ks. prob. Teodora Bielskiego.
  8. Prasa katolicka (Przewodnik – z książeczką, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela i Opiekun).