IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 27.03.2022

– w sobotę, 2 kwietnia – św. Jana Pawła II, papieża

2. Trwa Wielki Post. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 18:30, Gorzkie żale w niedzielę o godz. 10:40. Dziękuję za daninę diecezjalną. Można również rezerwować ławki.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek kwietnia. Odwiedziny chorych od godz. 14:00 – proszę zgłaszać chorych do zakrystii. Spowiedź święta od godz. 17:30 – 18:00.

4. W piątek, 25 marca zmarła + Bronisława Misiak, lat 92, zam. Mokronos 65. Pogrzeb odbędzie się dziś o godz. 13:00. Wieczny odpoczynek…

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary rodzinom: Roszczak, Pazoła, Burczyk, Fabisiak Jerzy i Krawiec. Za tydzień proszę rodziny: Tyczyński, Szymczak, Staniewski, Parzysz, Trzeciak.

6. Za tydzień po Mszy świętej o godz. 11:00 spotkanie z rodzicami i dziećmi, które w tym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.

7. W piątek, 1 kwietnia przypada dzień modlitw za Światowe Dni Młodzieży. W tym dniu odbędą się nabożeństwa Męki Pańskiej połączone ze spotkaniem informacyjnym. Szczegóły na plakacie.

8. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gość niedzielny”.