NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA 08.05.2022

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza i Światowy Dzień Modlitw o Powołania. W tym dniu rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i do życia konsekrowanego. Za tydzień w niedzielę przed kościołem zbiórka na kleryków seminarium duchownego w Kaliszu.

2. Dziś o godzinie 11:00 dzieci z naszej parafii, z klasy 3 przystąpią do I Komunii Świętej. Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy na biały tydzień na Msze świętą: w poniedziałek na godz. 16:00, w pozostałe dni tygodnia na godz. 19:00.

– w poniedziałek, 9 maja – św. Stanisława, biskupa i męczennika – uroczystość

– w piątek, 13 maja – Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
    – w sobotę, 14 maja – św. Macieja Apostoła – święto

4. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 10:40, w dzień powszedni po Mszy świętej o godz. 19:00.

5. Nabożeństwo fatimskie w piątek, 13 maja o godz. 18:30.

6. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania w poniedziałek o godz. 20:00.

7. Ośrodek kultury w Koźminie Wlkp. wraz z Księdzem Proboszczem parafii św. Stanisława Bp. zapraszają na koncert organowy, który odbędzie się 14 maja o godz. 16:30. Wstęp wolny.

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci klas 2. Za tydzień proszę rodziny: Mielcarek, Florkowska, Walczak, Kaczmarek, Jaśniak.

9. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa niedzielnego”.