UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 20.11.2022

– w poniedziałek, 21 listopada – Ofiarowanie NMP
    – we wtorek, 22 listopada – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
    – w czwartek, 24 listopada – św. Andrzeja Dung – Laca i Towarzyszy, męczenników
    – w piątek, 25 listopada – św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy
    – w niedzielę, 27 listopada – I Niedziela Adwentu

2. Do końca listopada można zamawiać wypominki całoroczne.

3. Parafia św. Wawrzyńca w Koźminie Wlkp., organizuje pielgrzymkę samolotową do Fatimy i Santiago de Compostela na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku. Zapisy do końca listopada w parafii św. Wawrzyńca.

4. Parafia św. Wawrzyńca w Koźminie Wlkp., organizuje kurs przedmałżeński dla narzeczonych od 20 – 24 listopada. Zapisy na kurs podczas pierwszego spotkania, w niedzielę 20 listopada o godz. 18:00 w salce parafialnej Domu Katolickiego.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom: Gęstwa, Marciniak, Kotala, Dąbrowski, Konarczak. Za tydzień proszę rodziny: Sobański, Gęstwa, Majnert, Skrzypczak, Klause.

6. Jest nowy numer Opiekuna, Gość niedzielny i kalendarze na 2023.