UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 09.04.2023

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 09.04.2023
 1. Jutro w drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego Msze święte jak w każdą niedzielę i w Serafinowie Msza święta o godz. 13:00.

 2. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Kto w tym dniu będąc w  stanie łaski uświęcającej przystąpi do Komunii Świętej, odmówi Koronkę do Bożego Miłosierdzia  i uczci obraz Jezusa Miłosiernego otrzyma wiele łask ze Zdroju Bożego Miłosierdzia.

 3. Jutro po każdej Mszy świętej zbiórka na KUL.

 4. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy na Różaniec Fatimski, w czwartek, 13 kwietnia na godz. 18:30.

 5. W najbliższy piątek, 14 kwietnia z racji oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 6. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu Grobu Pańskiego osobom: Adam Klawiński, Igor Klawiński, Sebastian Sobański, Karol Krzekotowski, Jakub Szklanny, Kacper Stróżyl, Przemysław Pietrzak.

 7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego osobom: Płończak, Szajda, Furman, Kąkowska, Śmigielska, Grzonka. Za tydzień proszę rodziny: Pluta, Długi, Pietrzak, Porawska, Plewa.

 8. Dziękuję za złożone ofiary na kwiaty czwartej Roży Matek z Wrotkowa i wszystkim, którzy złożyli ofiarę na daninę diecezjalną.

 9. Za tydzień przed kościołem zbiórka na Caritas przeznaczona na pomoc Ukrainie.

 10. W niedzielę, 16 kwietnia w sali gimnastycznej Gminnego Ośrodka Sportu (po byłej Szkole Podstawowej nr 3), wejście od ulicy Poznańskiej w Koźminie Wielkopolskim odbędzie się XXIX Otwarta Akcja Poboru Krwi na potrzeby lecznictwa dla chorych, oczekujących na ten bezcenny lek w polskich szpitalach. Rejestracja dawców w godz. 9:30 – 13:30.

 11. Jest nowy numer: „Opiekuna” i „Gość niedzielny”.