V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.03.2023

1. Trwa Wielki Post. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 18:30. Gorzkie żale w niedzielę po Mszy świętej o godz. 11:00.

2. Za tydzień, 2 kwietnia przeżywać będziemy Niedzielę Palmową. Na każdej Mszy świętej poświęcenie palm. W tym dniu przypada również 18 rocznica śmierci św. Jana Pawła II.

3. Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego: Pierwszej Róży Matek z Wziąchowa, Pierwszej Róży Matek z Wrotkowa, Czwartej Róży Matek z Mokronosa, mieszkańcom Kaczagórki.

4. Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie diecezji. Koperty na daninę diecezjalną wyłożone są przy wyjściu z kościoła. W czasie Wielkiego Postu proszę składać ofiary za ławki.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożone ofiary rodzinom: Piskorek, Serek, Leśniak, Nawrocki, Walczak. Za tydzień proszę rodziny: Gruszka, Konowalczyk, Skrzypczak, Kinka, Mielcarek.

6. W poniedziałek, 20 marca zmarł + Jan Krawiec, lat 76, zam. Bułaków 86. Pogrzeb odbył się w czwartek 23 marca o godz. 10:30. Wieczny odpoczynek…

7. Za tydzień w niedzielę rada rodziców ze Szkoły Podstawowej w Mokronosie organizuje kiermasz placków na parkingu przykościelnym w godzinach od 8:00 – 12:00.

8. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gość niedzielny”.