V NIEDZIELA ZWYKŁA 05.02.2023

1. Dziś po każdej Mszy świętej przed kościołem zbierane są ofiary na zakony klauzurowe w naszej diecezji. Bóg zapłać za każdą ofiarę na ten cel.

– w poniedziałek, 6 lutego – św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników
    – w piątek, 10 lutego – św. Scholastyki, dziewicy
    – w sobotę – Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

3. W sobotę, 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. W tym dniu na każdej Mszy świętej będzie udzielany sakrament Namaszczenia Chorych. Jest to sakrament umocnienia duchowego i fizycznego dla każdego z nas.

4. Dziękuję za uprzątnięcie choinek i ozdób bożonarodzeniowych osobom: Adam Klawiński, Igor Klawiński, Kacper Durzyński, Sebastian Sobański, Karol Krzekotowski.

5. Dziękuję za kwiaty i posprzątanie kościoła rodzinom: Klarzyński, Krawczyk, Śmigielski, Porawski. Za tydzień proszę rodziny: Szymczak, Wyduba, Zgorzelak, Wolniak, Czajka.

6. W ubiegły poniedziałek zakończyliśmy kolędę w naszej parafii. Dziękuję za otwartość, złożone ofiary. Dziękuję również wszystkim ofiarodawcom za dary złożone na pomoc Ukrainie.

7. Jest nowy numer: „Gościa niedzielnego”.