VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 22.05.2022

1. Dziś po Mszy świętej o godz. 11:00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania. Spowiedź dla kandydatów, ich rodziców i bliskich odbędzie się w sobotę, 28 maja o godz. 9:00.

– we wtorek, 24 maja – Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
    – w środę, 25 maja – św. Bedy Czcigodnego, kapłana i doktora Kościoła i św. Grzegorza VII, papieża
    – w czwartek, 26 maja – św. Filipa Neri, kapłana
    – w niedzielę, 29 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

3. W czwartek, 26 maja przypada Dzień Matki. W tym dniu modlić się będziemy za nasze mamy. Za żyjące o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, a dla zmarłych o życie wieczne.

4. Za tydzień przeżywać będziemy rocznice Pierwszej Komunii Świętej. Msza święta dla dzieci o godz. 9:00. Proszę, aby dzieci przyszły na te Mszę świętą w szatkach komunijnych, a jeśli nie mają to w uroczystym stroju.

5. We wrześniu wygasa umowa na dzierżawę ziemi parafialnej. Osoby zainteresowane dzierżawą tylko za naszej parafii mogą składać oferty do niedzieli, 19 czerwca włącznie.

6. W czwartek, 19 maja zmarła + Franciszka Wyduba, lat 91, zam. Gościejew 9. Pogrzeb odbył się w sobotę, 21 maja o godz. 11:00. Wieczny odpoczynek…

7. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: Ziętkiewicz, Fabisiak, Twardowski, Maciej Roszczak, Mielcarek, Klarczyk. Za tydzień proszę rodziny: Kostka, Wacek, Szymczak, Glinkowski, Roszczak Tomasz, Kołaczkowski, Klawiński.

8. Jest nowy numer: „Opiekuna”, a w nim sylwetki nowo wyświęconych kapłanów, „Gość niedzielny” i „Miłujcie się”.