Wielkanoc 2020

Prostokąt zaokrąglony:

Chrystus zmartwychwstan jest,

Nam na przykład dan jest,

Iż mamy zmartwychpowstać,

Z Panem Bogiem królować …”

Słowa najstarszej polskiej pieśni wielkanocnej niosą nam nadzieję. W tym trudnym dla nas czasie szalejącej epidemii, gdy nie możemy być w kościołach – drogim parafianom składamy serdecznie życzenia – niech łaska zmartwychwstania dodaje pokoju naszemu życiu, niech opromieni nasze dni i oddali nasze cierpienia i lęki, niech odnowi nadzieję i pozwoli przetrwać  niełatwy czas.  Pozdrawiamy zwłaszcza chorych i będących na kwarantannie – pamiętamy o Was.

1. Dziś Rezurekcja o g. 7.00 – bez procesji.

Następne  Msze św. o g. 9.00 i 11.00.

• Jutro – w II święto Msze św. jak w niedzielę  – o g. 7.30. 9.00 i 11.00.
  • Za tydzień Uroczystość Bożego Miłosierdzia.
  • Ze względu na trwającą epidemię – nie będzie w maju uroczystości      I Komunii św.  Wstępną datę ustalam na dzień odpustu MB Szkaplerznej czyli 19 lipca – oczywiście, jeśli na to pozwoli sytuacja i ustanie niebezpieczeństwo epidemii. Potwierdzimy to  w czerwcu.