WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 21.05.2023

– w środę, 24 maja – NMP Wspomożycielki Wiernych
    – w piątek, 26 maja – św. Filipa Neri, kapłana
    – w niedzielę, 28 maja – Zesłanie Ducha Świętego, Zielone Świątki – koniec okresu wielkanocnego

2. W piątek, 26 maja przypada Dzień Matki. Modlić się będziemy za wszystkie mamy: dla żyjących o Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych o życie wieczne.

3. Dyrekcja oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Mokronosie zapraszają na festyn szkolny, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 28 maja o godz. 14:00 na boisku szkolnym.

4. W sobotę, 27 maja Msza święta w Mokronosie wyjątkowo o godz. 16:00. Nie będzie Mszy świętej o godz. 17:00.  Nie będzie również Mszy świętej we Wziąchowie o godz. 15:00.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty rodzinom: Michalak, Drobnik, Mikołajczyk, Kubiak, Trawiński. Za tydzień proszę rodziny: Frąckowiak, Roszczak, Karpiński, Włodarczyk, Wawrzyniak.

6. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gość niedzielny”.