XV NIEDZIELA ZWYKŁA 10 LIPIEC 2022

– w poniedziałek, 11 lipca – św. Benedykta Opata, patrona Europy – święto
    – we wtorek, 12 lipca – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
    – w środę, 13 lipca – św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników
    – w piątek, 15 lipca – św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
    – w sobotę, 16 lipca – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

2. Trwają wakacje. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.

3. Do końca tego tygodnia można zgłaszać do zakrystii jubilatów, którzy obchodzą 25-lecie i 50-lecie małżeństwa. Proszę podać imiona i nazwiska, datę ślubu i adres zamieszkania.

4. W najbliższą sobotę, 16 lipca o godz. 17:00 w Sanktuarium Matki Bożej w Golinie odbędzie się diecezjalne dziękczynienie za beatyfikacje Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zachęcamy do uczestnictwa.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: Bogdan Nowak, Grzegorz Mikołajczyk, Osuch, Wojciechowska. Dziękuję tym rodzinom również za kwiaty i rodzinie Bogusz. Za tydzień proszę rodziny: Mrzewka, Jerszyńska, Gabryelczyk, Augustyniak, Gumienna.

6. Jest nowy numer „Gościa niedzielnego” i „Opiekun” z zeszłego tygodnia.