XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 24 LIPIEC 2022

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 24 LIPIEC 2022
 1. Dziś po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów mechanicznych. Przy święceniu pojazdów można złożyć ofiarę przeznaczoną na zakup środków transportu dla misjonarzy (akcja Mifa Polska – 1 gr za 1 km).

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  – w poniedziałek, 25 lipca – św. Jakuba Apostoła święto, św. Krzysztofa
  – we wtorek, 26 lipca – św. Joachima i Anny – rodziców NMP
  – w piątek, 29 lipca – św. Marty, Marii i Łazarza
  – w sobotę, 30 lipca – św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła
  – w niedzielę, 31 lipca – św. Ignacego Loyoli

 3. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: Alina Wachowiak, Miłosz Wachowiak, Nowak, Konowalczyk, Bogusz. Za tydzień proszę rodziny: Praczyk, Dworniczak, Stróżyk, Tanaś, Kazańska. Ze względu na śluby w przyszłą sobotę proszę, aby sprzątanie odbyło się w piątek 29 lipca.

 4. Jest nowy numer „Gościa niedzielnego”.