XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.09.2021

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.09.2021

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
         – w środę, 8 września – Narodzenie NMP

2. Dziś przeżywamy w naszej parafii odpust ku czci św. Rozalii. Dziękuję sumiście Księdzu Proboszczowi Antoniemu Wicie za przyjęcie zaproszenia, Msze święte, słowo Boże. Dziękuję Pani organistce, Panu kościelnemu, służbie liturgicznej, ministrantom, lektorom, osobom niosącym feletrony, figurki, dziewczynkom sypiącym kwiatki, mieszkańcom Serafinowa za przygotowanie ołtarza, strażakom, sołtysom, wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości. Po Mszy świętej w kościele będzie możliwość uczczenia relikwii św. Rozalii. Oddajemy cześć przez przyklęknięcie. Jutro Msza święta na zakończenie odpustu w Serafinowie.

3. Dziękuję za sprzątanie kościoła rodzinom: Pluta, Długi, Pietrzak, Porawski, Plewa. Za tydzień w sobotę na godz. 9:00 zapraszamy rodziny: Mocydlarz, Zielonka, Goździela, Patalas, Mrówczyńscy.

4. Do nabycia: Gość niedzielny.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości odpustowych ku czci Świętej Rozalii: