XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.09.2021

1. W tym tygodniu czcimy w liturgii:
         – w poniedziałek, 13 września – św. Jana Chryzostoma Bp DK
         – we wtorek, 14 września – Podwyższenie Krzyża Świętego – święto
         – w środę, 15 września – NMP Bolesnej
         – w czwartek, 16 września – św. męczenników Korneliusza Pp i Cypriana Bp
         – w sobotę, 18 września – św. Stanisława Kostki, patrona Polski – święto

2. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie w poniedziałek, 13 września na godz. 18:30.

3. Diecezjalna pielgrzymka na Górę Krzyża Jubileuszowego odbędzie się w niedzielę, 19 września. Od godz. 14:00 – 15:00 – czuwanie modlitewne przy relikwiach Krzyża Świętego. Od godz. 15:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza święta pod przewodnictwem ks. bp. Damiana Bryla.

4. W sobotę, 18 września odbędzie się pielgrzymka rowerowa młodzieży bierzmowanej dekanatu koźmińskiego do Sanktuarium św. Rozalii w Serafinowie. O godz. 12:00 Msza święta w Serafinowie. Po Mszy świętej wspólne spotkanie.

5. Za tydzień po Mszy świętej o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci do Pierwszej Komunii Świętej.

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: Moczydlas, Mrówczyńska, Patalas, Zielonka, Goździela. Za tydzień proszę o posprzątanie rodziny: Misiak, Talarczyk, Król, Szymczak, Łakomiak.

7. Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekun, Gość niedzielny, Przewodnik katolicki.