XXIX Niedziela Zwykła 18.10.2020

XXIX Niedziela Zwykła 18.10.2020

           Nie musimy szukać Boga daleko – jest blisko nas, bo    od  zarania naszego życia jesteśmy włączeni w społeczność      Kościoła. Nie jest to naszą zasługą – jest to dar Boga a nam   pozostaje wykazać własnym życiem, że wiara jest   naszą    codziennością.

  1. Dziś  Niedziela Misyjna. Modlimy się za dzieła misyjne Kościoła.
  2.  W piątek młodzież naszej parafii otrzyma Sakrament Bierzmowania przez  posługę  ks. Bpa Stanisława Napierały.
  3.             Bierzmowanie odwołane ! Z tego powodu w piątek Msza św. wieczorem o g.18.30 ! Nie, będzie Mszy św. rano o g. 8.30

Msza św. i Różaniec w poniedziałek i środę i piątek o g.18.30, we wtorek i czwartek o g.17.00.

  • W poniedziałek wspominać będziemy bł. Jerzego Popiełuszką, we wtorek św. Jana  Kantego, w czwartek św. Jana Pawła II.
  • W przyszłą niedzielę rocznica poświęcenia naszego kościoła. Od tego wydarzenia minęło 126 lat.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła młodzieży – byli: Maria Krawczyk, Anita Ruszczyńska, Katarzyna Talarczyk, Martyna Rogowicz, Artur Mielcarek i Bartosz Gruszka.                                      Podziękowanie za sprzątanie i kwiaty z Gościejewa rodz:. Furmanów, Tyczyńskiej, Prajsów i Kasprzaków. (rodz. Stańków i Kwiatkowskich – za ofiarę).                                   W sobotę  proszę rodz.:  Misiaków, Franciszka Chudzińskiego, Adama Chudzińskiego, Henryka Taczały, Klaudiusza Taczały i  Praczyków .
  • Dziękujemy również za dzisiejsze ofiary Dnia Papieskiego. Bóg zapłać. 
  • Na cmentarzu śmieci wyrzucamy tylko do kubłów       
  • Prasa katolicka  (Przewodnik, Niedziela, Gość Niedzielny, Opiekun.

Wciąż pamiętamy o zakładaniu masek

Dodaj komentarz