XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020

XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020

   Bóg daje więcej niż najbardziej życzliwy nam człowiek. Niekiedy czyni to w ostatniej godzinie na przekór ludzkiej sprawiedliwości –  niech więc nie zabraknie nam wytrwałości –   przecież ostatni mogą być pierwszymi.

  1. W tygodniu Msze św.  o g.19.00. W środę Msza św. w Wziąchowie o g.17.30.
  2. Wspominamy: w poniedziałek św. Mateusza Apostoła, w środę św. Ojca Pio.
  3. W piątek po Mszy św. ks. Robert zaprasza na spotkanie chętną młodzież.  
  4. Informujemy, że 23 października  o g.17.00 ks. bp. Stanisław Napierała będzie udzielał Sakramentu Bierzmowania. Kandydaci, którzy uczestniczyli w czwartkowym spotkaniu  w Serafinowie mają kolejne spotkania: w czwartek o g .18.00 i w niedzielę o g. 9.00.
  5. W przyszłą niedzielę odpust św. Michała w Pogorzeli. Suma odpustowa o g.11.30.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty z Gościejewa rodz: Mocydlarzów, Pazołów, Burczyków i Fabisiaków (p. Jarusom – za ofiarę). W sobotę proszę rodz.: Krawców, Tyczyńskich, Szymczaków, Staniewskich i Parzyszów.                                                                                                              
  7. Ponawiamy apel, aby nie wjeżdżać na nowy parking autami ciężarowymi, autobusami i innymi ciężkimi pojazdami, co już zdarzyło się w minionym tygodniu. Przypominamy, że nie jest to parking publiczny ale kościelny i przeznaczony dla samochodów osobowych.
  8. W środę był pogrzeb + Adriana Wałęsy a w sobotę pogrzeb + Józefy Garbarek – wieczny odpoczynek …
  9. Prasa katolicka (Przewodnik, Gość Niedzielny i z ubiegłej niedzieli Opiekun i Mały  Przewodnik). Są jeszcze kalendarze na przyszły rok. Zapraszamy do kiosku. 

Dodaj komentarz